Wiktoria Sypucińska z "Warsaw Shore" eksponuje wielki biust na Instagramie. Internauci: Tym razem przesadziłaś

Wiktoria Sypucińska nigdy nie bała się kontrowersyjnych zdjęć, jednak tym razem według internautów poszła o krok za daleko.

Wiktoria Sypucińska zasłynęła w polskim show-biznesie dzięki udziałowi w programie "Warsaw Shore". Już wtedy aspirująca do miana celebrytki dziewczyna zwracała uwagę swoim kontrowersyjnym wyglądem. Nie stroniła od medycyny estetycznej i odważnych strojów. Lata lecą, a sama zainteresowana przekracza kolejne granice. Czy następne metamorfozy są udane? Internauci nie są do końca przekonani, o czym dali znać w komentarzach pod jej najnowszą fotką w bikini. 

ZOBACZ TEŻ: Eliza z "Warsaw Shore" pokazała zdjęcie sprzed 10 lat. Zmiana ogromna, ale inni uczestnicy programu również przeszli spore metamorfozy. Zwłaszcza Wiktoria!

Wiktoria z "Warsaw Shore" eksponuje piersi na Instagramie

Wiktoria Sypucińska ma figurę godną pozazdroszczenia, czym lubi się pochwalić w mediach społecznościowych. W najnowszym poście na Instagramie zaprezentowała się w bardzo kusym bikini, przy okazji uwydatniając powiększone usta, a przede wszystkim piersi. Zobaczcie zresztą sami. 

Wiktoria SypucińskaWiktoria Sypucińska instagram.com@victoriasypucinska

Mimo że to już nie pierwszy raz, gdy sama zainteresowana sporo odsłania, to tym razem nawet sprzyjający jej obserwatorzy nie stronili od słów krytyki. Uważają, że zdecydowanie przesadziła i wygląda nieco karykaturalnie. Nie omieszkali o tym wspomnieć w komentarzach. 

Za mocno, za dużo...
Bardzo Cię lubię, ale to wygląda strasznie.
Chyba tym razem przesadziłaś - piszą pod zdjęciem. 

Myślicie, że faktycznie tym razem poszła o krok za daleko?

Zobacz wideo Patryk Spiker z Warsaw Shore zmierzył się z wyzwaniami w programie Tamgaoczi

ZOBACZ: Jej piersi zakrywały tylko sztuczne perły. Wiktoria Sypucińska z "Warsaw Shore" po imprezie "Playboya" znów na ściance. Lepiej? Chyba nie