Kylie Jenner z dwuletnią córką na okładce "Vogue Czechoslovakia". "Popłaczę się ze wzruszenia"

Kylie Jenner i Stormi Webster gwiazdami edycji "Vogue'a" przeznaczonej na rynek czeski i słowacki.

Kylie Jenner jest dziś jedną z najpopularniejszych sióstr rodu Kardashian-Jenner. 22-latka nie dość, że została okrzyknięta najmłodszą miliarderką na świecie, to może pochwalić się też już dwuletnim stażem macierzyńskim. Gwiazda została matką w wieku 20 lat. Stormi uwielbia pozować do zdjęć, czy buszować po olbrzymiej garderobie mamy. Nic więc dziwnego, że będąc dzieckiem wystąpiła na okładce "Vogue'a". Bardzo zwyczajna, ale naprawdę ładna.

POLECAMY: Kris Jenner ma 64 lata, a wygląda na 40. Zainwestowała w świetnych specjalistów. Spójrzcie, jak zmieniała się jej twarz

Zobacz wideo Kylie Jenner ostro trenuje, by zrobić formę na lato

Kylie Jenner z córką na okładce czechosłowackiego "Vogue'a"

Celebrytka zgodziła się wziąć udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Do obiektywu pozowała z ukochaną córką, a efekty możemy podziwiać na okładce najnowszego czechosłowackiego "Vogue'a".

 

Internauci komentujący w sieci okładkę są zachwyceni. 

Kocham po prostu!
No nie mogę. Popłaczę się ze wzruszenia.
Wow! Jestem mega podekscytowana. Chcę to wydanie!
 

Kris Jenner będzie dumna z córki i wnuczki. W końcu to m.in. ona kilkanaście lat temu wpadła na pomysł, by sprzedać swoją prywatność i opowiadać o niej w telewizji. Razem z rodziną wystąpiła w reality show "Z kamerą u Kardashianów", który produkowany jest do tej pory. Każdy z członków klanu jest dziś znaną gwiazdą, zwłaszcza głowa rodziny - Bruce Jenner (aktualnie Caitlyn Jenner), który w międzyczasie przeszedł operację zmiany płci.

ZOBACZ TEŻ: Kylie Jenner ma nowego chłopaka? Mówiono, że wróciła do Travisa Scotta. Najnowsze zdjęcia paparazzi rozwiały wątpliwości

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.