Lara Gessler pokazała goły brzuch! Jest spory. Żartuje: Za dużo truskawek

Lara Gessler spodziewa się dziecka. Na Instagramie pierwszy raz pokazała ciążowy brzuch w pełnej okazałości.

Lara Gessler i Piotr Szeląg spodziewają się dziecka. Niemal dwa miesiące temu współwłaścicielka restauracji Słodki Słony ogłosiła radosną nowinę za pośrednictwem Instagrama. Gwiazda niechętnie opowiada o przebiegu ciąży, za to coraz częściej eksponuje krągłości. Już zapowiedziała, że nie zamierza iść w ślady koleżanek i być "instamatką". Teraz zamieściła zdjęcie, na którym widać ciążowy brzuszek w pełnej okazałości. 

ZOBACZ: Lara Gessler pochwaliła się rosnącym ciążowym brzuchem. Magda Gessler komentuje. "Dojrzała, świadoma"

Zobacz wideo Szalone tańce Magdy i Lary Gessler

Lara Gessler pokazała goły brzuch

Gwiazda zwykle publikowała zdjęcia, na których miała luźne sukienki i dłonią podkreślała brzuch. Teraz zamieściła ujęcie, na którym zapozowała przed lustrem w samym staniku i dżinsowych spodniach. W ten sposób wyeksponowała ciążowe krągłości. 

Za dużo truskawek - napisała na Instagramie.
 

Pod publikacją nie zabrakło pięknych słów. Fani Lary komplementowali jej najnowsze zdjęcie. Byli zachwyceni widokiem ciężarnej gwiazdy. 

Jeju, jak pięknie pani wygląda! Wzroku nie można oderwać!
Ale jesteś szczuplusieńka przy tym. Pięknie wyglądasz kochana!
Piękna przyszła mamusia - pisali internauci.

Warto zauważyć, że Magda Gessler będzie mieć pierwszego wnuka i niezmiernie się z tego cieszy. Ostatnio restauratorka spędziła wieczór w gronie najbliższych i podzieliła się selfie z Larą. Starszy syn królowej TVN-u z kolei pod wpływem ciąży młodszej siostry zastanawia się nad adopcją dziecka

ZOBACZ TEŻ: Lara Gessler kokietuje fanów, siedząc na wiklinowym krześle i prezentując naprawdę spory ciążowy brzuch. "Piękna"