Podobno Jarosław Kret od roku spotyka się z uczestniczką programu "MasterChef". Kim jest Karina Zuchora?

Do mediów dotarła informacja, że Jarosław Kret znów jest zakochany, a jego partnerką jest Karina Zuchora. Sprawdzamy, kim jest ukochana prezentera pogody.

W polskim show-biznesie trudno jest ukryć związek. Popularne osoby często jednak same opowiadają o nowych partnerach. Jarosław Kret chętnie mówił o relacji z Beatą Tadlą - wystąpili dwukrotnie na okładce "Vivy!". Kochankowie zdecydowali się jednak rozstać w 2018 roku, co odbiło się szerokim echem. Nauczony zamieszaniem wokół życia uczuciowego Jarosław, postanowił ukryć swój nowy związek. Mimo wszystko wyszło na jaw, że od roku spotyka się z Kariną Zuchorą. Kim jest nowa miłość prezentera? 

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Kim jest Karina Zuchora?

W lutym 2019 roku paparazzi przyłapali Jarosława i Karinę. Już wtedy pojawiły się pytania, czy pogodynek znalazł nową miłość na krótko po rozstaniu z Beatą Tadlą. Tłumaczył wtedy, że łączy ich wspólny projekt. 

Z Kariną pracujemy nad projektem takiego programu kulinarno-podróżniczego - wyjaśnił "Super Expressowi" Jarosław Kret.
 

Najwyraźniej nie tylko sfera zawodowa zbliżyła ich ku sobie. Karina Zuchora była finalistką trzeciej edycji programu "MasterChef". W starciu o tytuł, kontrakt na książkę kulinarną i pieniądze przegrała z Dominiką Wójciak. Do programu stacji TVN przyszła w 2015 roku, gdy była studentką wychowania fizycznego. W rozmowie z produkcją stwierdziła, że gdyby nie wzięła udziału w programie, teraz byłaby nauczycielką wychowania fizycznego. 

Karina urodziła się we Włocławku, ale od 2011 roku z bratem mieszka w Warszawie. W rodzinnym mieście odnosiła sukcesy sportowe. Uprawiała lekkoatletykę, a konkretnie biegi przełajowe, później strzelectwo. 

Myślicie, że do siebie pasują?

ZOBACZ: Jarosław Kret znów zakochany? Prezenter od roku ma spotykać się z finalistką programu "MasterChef"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.