Aleksandra Szwed rzadko pokazuje ukochanego. Teraz zrobiła wyjątek. "Jak romantycznie"

Aleksandra Szwed już od kilku lat jest w szczęśliwym związku. Teraz aktorka udostępniła na Instagramie wspólne zdjęcie z partnerem. Było dużo czułości.

Aleksandra Szwed jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie aktorki znajdziemy wiele fotografii dokumentujących jej pracę, czy oficjalne wyjścia. Czasami gwiazda prezentuje również swoje prywatne oblicze - wiemy, jak spędza czas wolny i gdzie wyjeżdża na wakacje. I chociaż do zdjęć chętnie pozuje ze swoim psem, to nieczęsto pokazuje najbliższych: synka i partnera. Tym razem zrobiła wyjątek i udostępniła romantyczny post z ukochanym.

Zobacz wideo

Aleksandra Szwed pokazała fanom romantyczne zdjęcie z partnerem

Znana z "Rodziny zastępczej" aktorka postanowiła wykorzystać długi czerwcowy weekend i wybrała się z ukochanym nad jezioro Dargin. Aleksandra Szwed upamiętniła te pełne czułości chwile wspólną fotografią, którą zdecydowała się udostępnić na Instagramie. Zdjęcie dowodzi, że miłość gwiazdy i jej partnera kwitnie, a podczas wypadu dopisała zarówno pogoda, jak i humory. 

Mój. Moja miłość, mój przyjaciel, moja bratnia dusza - napisała aktorka.
 

Fani Aleksandry docenili fakt, że aktorka podzieliła się z nimi tak prywatną chwilą. Postanowili pochwalić udostępnioną fotografię:

Cudownie.
Świetne zdjęcie.
Pięknie - czytamy w komentarzach.

Przypomnijmy, że Aleksandra Szwed i jej ukochany Krzysztof są parą już od kilku lat. W 2015 roku przyszedł na świat ich syn, Borys. Partner aktorki jest sportowcem, a obecnie pracuje jako trener personalny i instruktor narciarstwa.

Zobacz także: Smutna Aleksandra Szwed jeździła w kusych szortach na hulajnodze. Towarzyszył jej synek i wieloletni partner.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.