Wróżbita Maciej przepowiedział przyszłość Henrykowi Majdanowi. Co go czeka w życiu? "Będzie umiał manipulować"

Na poród Małgorzaty Rozenek czekało wielu fanów celebrytki. Przyjście na świat Henryka Majdana skomentował wróżbita Maciej.

Kilka dni temu, a dokładnie 10 czerwca, na świat przyszedł od dawna wyczekiwany pierwszy potomek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, Henio. Dumni rodzice pochwalili się już na Instagramie pierwszymi zdjęciami "royal baby" polskiego show-biznesu. Przy okazji tata Henryka ogłosił już, że ma treningowe plany względem swojego syna. Dobrze się składa, albowiem jak twierdzi wróżbita Maciej, chłopiec będzie miał wiele sportowych pasji.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka: Jak jesteś z czegoś dumny, masz ochotę się tym chwalić

Wróżbita Maciej o Henryku Majdanie

Wróżbita Maciej od kilku lat cieszy się opinią jednego z najpopularniejszych, a na pewno najbardziej wyrazistych astrologów w Polsce. Mężczyzna chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie porusza tematy związane nie tylko z numerologią, ale również z sytuacją polityczną w Polsce.

Ostatnio Maciej Skrzątek został poproszony przez "Super Express" o przepowiedzenie przyszłości dla najmłodszego syna Małgorzaty Rozenek. Celebrytka może odetchnąć z ulgą. Chłopca czeka wiele dobrego.

Będzie to bardzo inteligentny człowiek, bardzo sprytny. Będzie umiał nawet manipulować. Jedynka z dnia potrafi wywierać wpływ na tłum - zaczął wróżbita.

Dodał też, że Henryk "będzie miał różne zainteresowania". Wśród nich sport, ale nie tylko piłkę nożną. Według wróżby syn "Pysiuli" i "Pączka" będzie bardzo zżyty ze swoją mamą.

Patrząc w kosmogram, widzimy Merkurego w Raku. To oznacza, że będzie bardzo związany z matką. Bardziej z matką niż z ojcem. Będą mieli podobne charaktery i podobne spojrzenie na życie - wyjaśnił Skrzątek.

Oczywiście nie ma ludzi idealnych, dlatego też wróżbita Maciej przepowiedział, jakie wady będzie miał Henryk Majdan.

Każda jedynka z dnia uważa się za lepszego od innych, jedynka z dnia nie chce byle jakiej szynki, nie chce byle jakiej wycieczki ani byle jakiego telewizora. Chce być najlepsza we wszystkim.

Czas pokaże, na ile wróżba Macieja Skrzątka jest prawdziwa. Rodzice Henia nie powinni się jednak martwić. Chłopiec ma w końcu wyrosnąć na inteligentnego i wszechstronnego człowieka.

Więcej o: