Iza Miko pręży swoje wysportowane ciało w samym bikini. Fani zachwyceni. "Co za nogi"

Iza Miko pochwaliła się kilkoma zdjęciami z plaży, na których pozuje w samym bikini. Internauci są pod wrażeniem smukłej sylwetki aktorki.

Iza Miko na co dzień mieszka w Los Angeles, jednak dzięki kilku rolom w polskich filmach, wciąż może liczyć na atencję rodzimej publiczności. Mimo że ostatnimi czasy aktorka nie pojawiła się w żadnej nowe produkcji, to wciąż jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Tym razem zrelacjonowała obserwatorom wypad na kamienistą plażę i przy okazji pochwaliła się smukłym ciałem w samym bikini. W komentarzach nie brakuje komplementów. 

ZOBACZ TEŻ: Iza Miko z wyraźnie większym biustem. Zrobiła operację plastyczną? "Lepsze niż drogie wkładki"

Iza Miko w bikini

Iza Miko pasjonuje się również tańcem, więc dbanie o dobrą formę nie jest dla niej niczym nowym. Aktorka ma figurę godną pozazdroszczenia, czym również lubi się pochwalić. Publikując najnowsze zdjęcia w stroju kąpielowym, aktorka pokusiła się również o kilka przemyśleń na temat obecnych czasów. 

Wiesz, kiedy jesteś na kamienistej plaży i bolą Cię stopy, ale wiesz, że jesteś tam, gdzie powinieneś być, więc aby uzyskać pełne wrażenia, nie zakładasz butów. W ten sposób chciałbym przejść przez 2020 rok. Nie uciekać od niewygody tego wszystkiego, ale stawić temu czoło... - pisze aktorka pod postem. 
 

Nie tak przemyślenia, co zdjęcia w bikini zrobiły wielkie wrażenie na internautach. Ci nie szczędzą jej komplementów. 

WOW. Co za nogi. 
Wiem, że to ważne i głębokie co piszesz, ale i tak nie mogę oderwać od Ciebie wzroku.
Ślicznotka - piszą pod zdjęciem. 

Trudno się z nimi nie zgodzić. Iza Miko w bikini prezentuje się rewelacyjnie.

Zobacz wideo Zielony koktajl pod patronatem Izy Miko!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.