Magda Mołek zapowiada cykl rozmów o seksualności. ''Kobiecy seks nadal leży w szufladzie wstydu''

Magda Mołek w najnowszym wywiadzie opowiedziała o kolejnym zawodowym projekcie. Rozpoczęła prace nad serią podcastów o kobiecej seksualności.

Magda Mołek jest jedną z najbardziej cenionych polskich dziennikarek. Od lat obecna jest w polskich mediach i chociaż ostatnio rzadziej możemy zobaczyć ją na szklanym ekranie, to nie zwolniła tempa. Niedawno gwiazda założyła kanał na YouTube, gdzie opowiada o karierze, a także przeprowadza wywiady ze znanymi i lubianymi. Tym razem to ona została przepytana przez portal Plejada. Opowiedziała o seksie i zawodowych wyzwaniach.

Zobacz wideo Gwiazdy zostają w domu i pokazują się w naturalnych wersjach

Magda Mołek o karierze i seksie

Magda Mołek zaczynała karierę dziennikarską jako młoda dziewczyna. Pracowała wówczas w lokalnej radiostacji. Szybko poszybowała w górę i niedługo później trafiła do Telewizji Polskiej, z którą po latach postanowiła się rozstać na rzecz stacji TVN.

 

Niedawno gwiazda zdradziła, że rozpoczęła prace nad serią podcastów o kobiecej seksualności. Zdradziła, skąd wziął się pomysł na taki cykl. 

Z jednej strony z potrzeby – często rozmawiam z różnymi kobietami, również o seksie. Z drugiej – z danych i statystyk. Kocham książki, lubię czytać i wpadają mi w ręce różne tytuły. Kiedy dowiedziałam się, że literatura erotyczna najlepiej sprzedaje się w formie ebooków, zapytałam z czego to się bierze. Okazuje się, że kobiety chcą je czytać, ale na czytnikach, żeby nie mieć książek o tej tematyce na półkach i w ogóle się z nimi nie pokazywać. Nie jestem zdziwiona, bo kobiecy seks nadal leży w szufladzie wstydu - dodała.

Gwiazda przyznała, że kobiety wciąż mają problemy z mówieniem o swojej seksualności. Najczęściej w ich sprawie głos zabierają mężczyźni, a przecież nie tak powinna wyglądać merytoryczna dyskusja na ten temat. Magda Mołek ma nadzieję, że seksualność przestanie być wreszcie tematem tabu, a w polskich szkołach zostanie wprowadzona rzetelna edukacja seksualna.

Więcej o: