Doda wskoczyła w bikini i zachwyciła figurą oraz opalenizną. Piosenkarka dawno nie pokazała tak odważnego zdjęcia

Doda pochwaliła się efektami żmudnej pracy nad sylwetką. Widać, że treningi i dieta opłaciły się, bo gwiazda wygląda fenomenalnie.

Doda chętnie chwali się swoją smukłą sylwetką. Jakiś czas temu wokalistka zdradziła, że osiągnęła formę życia. Podała przy tym swoje aktualne wymiary (więcej na ten temat TUTAJ). Piękne, umięśnione ciało to efekt regularnych ćwiczeń i zdrowego trybu życia. Gwiazda niejednokrotnie przyznała, że od momentu, kiedy jej mama zaczęła walkę z nowotworem, ona sama również zrozumiała, jak ważne jest zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna. 

Zobacz wideo Doda nie ma ochoty ćwiczyć

ZOBACZ TEŻ: Doda zamieściła zdjęcie z rodzicami. Ojciec zaskakuje świetną formą. Internauci chwalą: Tata jakie ma muskuły!

Doda w bikini opala się na tarasie

Doda od dawna jest świadoma swojego seksapilu. Piosenkarka doskonale zdaje sobie sprawę, że ma figurę modelki. Nie powinno więc dziwić, że chętnie chwali się zdjęciami, na których doskonale widać jej szczupłe nogi i wcięcie w talii. Zaskakuje za to fakt, że przez jakiś czas na jej Instagramie takie fotografie się nie pojawiały (cóż, praca na planie filmu "Dziewczyn z Dubaju" z pewnością jest bardzo czasochłonna). Teraz jednak Doda nadrobiła zaległości i na InstaStories opublikowała odważną fotografią, na której eksponuje swoje ciało. Piosenkarka przy okazji zdradziła, że korzysta z pięknej pogody i opala się na tarasie. Pierwsza opalenizna jest widoczna gołym okiem. 

Doda chwali się ciałem i opaleniznąDoda chwali się ciałem i opalenizną Fot. Instagram/dodaqueen

Niestety, fani Dody nie mieli możliwości, by skomplementować swoją idolkę. Jakiś czas temu wokalistka wyłączyła możliwość komentowania jej InstaStories. Myślicie, że teraz zrewiduje swoją decyzję?

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Doda usuwa tatuaż, który zrobiła dla Radosława Majdana. Pokazała bliznę. Boli od samego patrzenia