Dominika Tajner rozkręca nowy biznes i zmienia wizerunek. "Zmiany, zmiany! Ostre cięcie!"

Dominika Tajner wybrała się na wizytę u fryzjera. Całą metamorfozę fryzury relacjonowała na instagramowej relacji.

Dominika Tajner zmienia swoje życie. Ostatnio była widziana w towarzystwie nowego mężczyzny i rozkręca biznes z udziałem Michała Wiśniewskiego. Teraz postanowiła zmienić swoją fryzurę i pochwaliła się efektami na Instagramie. 

Zobacz wideo The Story Of My Life. Michał Wiśniewski i Dominika Tajner opowiedzą o swoim pierwszym spotkaniu. Było zaplanowane?

Dominika Tajner pokazała nową fryzurę

Celebrytka doba o swój wygląd zewnętrzny. Ostatnio na Instagramie chwaliła się wykonaniem popularnego zabiegu botoksu na włosy. Teraz zrelacjonowała całą metamorfozę fryzury na instagramowej relacji. Dominika udała się do salonu prowadzących program na TVN Style "Ostre cięcie", które prowadzą Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt. Do tej pory długowłosa blondynka zdecydowała się na odświeżenie koloru i skrócenie włosów. 

Dominika TajnerDominika Tajner screen Instagram/dominika_tajner

Dominika Tajner zmienia swoje życie

Córka Apoloniusza Tajnera ostatnio mówiła o tym, że rozkręca własny biznes i zostanie wedding pannerką. Chce pomagać pannom młodym przy organizacji wesel i ślubów. Zamierza realizować ekstremalne marzenia przyszłych małżonków. 

Mam zamiar poopowiadać im o ekstremalnych niespodziankach dla młodych. Tudzież ekstremalnych wymysłach, jakie młodzi sobie życzą. U mnie latały samoloty, robiły serca na niebie i to jest mój konik. Kocham szczęśliwych ludzi. Kocham na to patrzeć - mówiła Dominika Tajner  w rozmowie z Jastrząb Post.

Do współpracy Dominika Tajner zaprosiła byłego męża. Michał Wiśniewski za pośrednictwem jej firmy może otrzymywać nowe zlecenia na występy ślubne. Mają działać na zupełnie innych płaszczyznach. Tajner nie przewiduje, żeby miała się sprzeczać z byłym mężem. 

Jak wam się podoba metamorfoza Dominiki Tajner?

Więcej o: