Dariusz K. wyjdzie z więzienia przedterminowo? "Życie na Gorąco" dotarło do nowych faktów

6 lat temu Dariusz K. śmiertelnie potrącił starszą kobietę. Możliwe, że już niedługo wyjdzie z więzienia przed terminem.

Edyta Górniak i Dariusz K. byli małżeństwem przez 5 lat. Ich sprawa rozwodowa zakończyła się w lutym 2010 roku. 4 lata później mężczyzna stał się bohaterem skandalu. Przekroczył dozwoloną prędkość, po czym wjechał na czerwonym świetle na przejście dla pieszych i śmiertelnie potrącił starszą kobietę. Wypadek miał miejsce na warszawskim Ursynowie. Szybko okazało się, że tamtej nocy Dariusz K. był pod wpływem kokainy. Jak donosi "Życie na Gorąco", były mąż Edyty Górniak najpewniej przedterminowo wyjdzie z więzienia.

Zobacz wideo Top 3 "mądrości" gwiazd

Dariusz K. znów na wolności?

Po spowodowaniu śmiertelnego wypadku Dariusz K. został skazany na karę sześciu lat pozbawienia wolności. Po odsiedzeniu połowy wyroku mógł jednak ubiegać się o przedterminowe zwolnienie z zakładu. Tak też zrobił. W 2020 roku mijają 3 lata odkąd trafił do więzienia. Według "Życia na Gorąco", Dariusz K. otrzymał pozwolenie na opuszczenie zakładu półotwartego w Grądach-Woniecku.

Jakie życie czeka go na wolności? Druga żona Dariusza K., Izabela, wystąpiła o rozwód i ograniczenie praw rodzicielskich wobec ich córki Lei, kiedy ten odbywał karę. Przypomnijmy, że para pobrała się niedługo po tym, jak mężczyzna trafił do aresztu.

Dariusz K. a rodzina

Jeśli chodzi o Allana, owoc miłości Dariusza K. i Edyty Górniak, to nastolatek sam będzie decydował o tym, czy zechce spotykać się ze swoim ojcem. Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że nie ma ochoty na odnawianie relacji z nim. Nie wiadomo jednak, jak wygląda jego obecne podejście do rodzica.

Wiele osób interesuje, czy Edyta Górniak da drugą szansę byłemu mężowi i czy poda mu pomocną dłoń. W programie "My Way" diwa bardzo sceptycznie wspominała małżeństwo z Dariuszem K. Czy zmieni zdanie? Czas pokaże. Kto jak kto, ale Górniak potrafi zaskoczyć.

Więcej o: