Syn Małgorzaty Rozenek opublikował w sieci zdjęcie ptaszków w klatce. W tle wózek dla brata. Bielszy być nie mógł!

Małgorzata Rozenek oczekuje przyjścia na świat trzeciego dziecka. Wyprawka przygotowana. Jeden z jej synów przez przypadek pokazał również wózek dla brata.

Potomkowi Radosława Majdana najwyraźniej nie spieszy się na świat. Mija właśnie szósty dzień od terminu, kiedy Małgorzata Rozenek miała urodzić trzecie dziecko. Gwiazdorska para nie może doczekać się, aż w końcu zobaczy swoją pierwszą pociechę. Wszystko jest już gotowe - pokój urządzony, zabawki i wózek czekają. No właśnie, dzięki starszemu synowi celebrytki wiemy, w jakiej bryce będzie woził się "dzidzuś Majdana".

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan po porodzie wylatuje z Polski

Stanisław Rozenek przez przypadek pokazał wózek brata

Stanisław Rozenek opublikował we wtorek nowe zdjęcie. Przedstawia ono ptaszki w klatce. Patrzymy jednak na tło. Widać wózek nienarodzonego jeszcze potomka Gosi i Radzia. Jest jasny i idealnie będzie pasował do szarobiałego pokoju

 

Pod postem czternastolatka pojawił się nawet komentarz fana jego mamy. Internaucie bardzo spodobał się biały wózek.

Cudny normalny wózek, a nie sztywne modne badziewie. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Ptaszki też ładne.

Przypomnijmy, Stanisław jest najstarszym dzieckiem Małgorzaty. Jest owocem miłości perfekcyjnej i jej drugiego męża, Jacka Rozenka. Para doczekała się też drugiego syna, dziś jedenastoletniego Tadeusza. Trzecie dziecko Małgorzata planowała od trzech lat. Jej marzeniem było dać Majdanowi potomka, choć nie było łatwo. Gwiazda wiele razy próbowała zajść w ciążę dzięki metodzie in vitro. Temat był jej tak bliski, że napisała nawet o tym książkę.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek reklamuje farby do włosów. Fanów nie przekonała. "Ktoś naprawdę wierzy, że taki kolor można uzyskać farbą z drogerii?"