Olga Kalicka przeszła metamorfozę. Zmieniła kolor włosów. Fani twierdzą, że chodzi o nowy hitowy film

Olga Kalicka zaprezentowała się w nowej fryzurze. Choć bardzo do niej pasuje, internauci zwrócili uwagę, że to zapewne metamorfoza do nowego filmu "Dziewczyny z Dubaju".

Olga Kalicka zyskała ogromną popularność dzięki serialowi "Rodzinka.pl", w którym wcieliła się w postać Magdy, dziewczyny Tomka Boskiego, granego przez Macieja Musiała. Choć od ponad roku spełnia się w roli mamy, nie rezygnuje z obowiązków zawodowych. Ostatnio pochwaliła się nową fryzurą, przy okazji zdradzając, że przygotowuje się do nowego projektu.

Zobacz wideo Olga Kalicka na Instagramie pochwaliła się nową fryzurą i przyznała, że metamorfoza ją stresowała

Olga Kalicka przeszła metamorfozę

Aktorka postanowiła nieco zmienić kolor. Dotąd przeważnie mogliśmy ją zobaczyć w jasnym blondzie. Teraz jednak zdecydowała się go przyciemnić i tak pokazała się w jasno-brązowych włosach. Trzeba przyznać, że nowy odcień bardzo do niej pasuje.

Wszystko za sprawą nowego projektu, który zacznie się już niedługo... - podpisała zdjęcie Kalicka.

Nic dziwnego, że internauci są zachwyceni jej nowym kolorem. W końcu wygląda w nim naprawdę dobrze. Część z nich jednak nie może doczekać się zapowiadanego "nowego projektu".

Świetnie wyglądasz!
Jak przepięknie - piszą internauci.

Jeden z fanów aktorki zasugerował, że Olga Kalicka zmieniła kolor włosów do nowej roli w filmie "Dziewczyny z Dubaju" w reżyserii Marii Sadowskiej.

Dziewczyna z Dubaju - napisał.

Olga jednak nie odpowiedziała na ten komentarz.

Warto dodać, że film produkuje Dorota "Doda" Rabczewska razem z mężem Emilem Stępniem. Co ciekawe, zdjęcia do filmu właśnie się rozpoczęły, ale artystka nie chciała potwierdzić obsady. W rozmowie z naszą redakcją wyznała, że przyjdzie na to odpowiedni moment. Na razie nie chce zdradzać żadnych szczegółów. 

Kto wie, może już niedługo zobaczymy Olgę Kalicką na wielkim ekranie. :)