Katarzyna Glinka chwali się zdjęciem z synem po nieprzespanej nocy. "Instagram vs rzeczywistość"

Katarzyna Glinka opublikowała na Instagramie zdjęcie z miesięcznym synem. Aktorka pokazała swoją naturalną wersję.

Na początku maja Katarzyna Glinka urodziła chłopca. Na świat przyszedł drugi syn aktorki, któremu dała na imię Leo. Gwiazda dwójkowego serialu jest przeszczęśliwa, ponieważ od zawsze świetnie czuła się w roli mamy. Kilka dni temu na Instagramie postanowiła nawet pozytywnie wypowiedzieć się o późnym macierzyństwie. Mimo wszystko Glinka nie chce przedstawiać wszystkiego w kolorowym świetle i ostatnio pokazała fanom, jak wygląda po nieprzespanej nocy.

Zobacz wideo Katarzyna Glinka o swojej ciąży. "Nie ma tu żadnej sensacji"

Katarzyna Glinka o trudach macierzyństwa

W sieci nie brakuje zdjęć perfekcyjnie pomalowanych młodych mam, pięknie wypowiadających się o życiu z niemowlakiem. Panie często zakłamują rzeczywistość i nie chcą pokazywać, jak wyglądają na przykład po nieprzespanej nocy, która w przypadku każdej rodzicielki na pewno kiedyś się zdarzyła. Naprzeciw takiemu podejściu postanowiła wyjść Katarzyna Glinka, która pokazała się w wersji bez makijażu i tuż po przebudzeniu przez miesięcznego synka. 

Kiedy mało sypiasz. Instagram vs rzeczywistość - podpisała post na InstaStories.

Aktorka ma rozgardiasz na głowie i lekko podkrążone oczy. Fanki z pewnością będą wdzięczne aktorce, że nie chce kreować jedynie wizji idealnej matki, ale po prostu zwyczajnej kobiety, która wychowuje małe dziecko. Zdjęcie możecie zobaczyć w naszej galerii.

Przypomnijmy, Glinka jest podwójną mamą. W 2012 roku na świat przyszedł pierwszy syn aktorki, Filip. Jego ojcem jest były mąż aktorki, Przemysław Gołdon.

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Glinka ćwiczy kilka tygodni po porodzie. "Zabawnie" komentuje to narzeczony: A gdzie moja ciężarówka?

Więcej o: