Lara Gessler szczerze o macierzyństwie. Nie chce powielać błędów rodziców. "Trzeba być dobrym człowiekiem"

Lara Gessler spodziewa się dziecka i coraz częściej wypowiada na temat macierzyństwa. W studiu "Dzień Dobry TVN" wyznała, że "nie chce popełniać błędów rodziców".

Lara Gessler spodziewa się pierwszego dziecka. Przyszła mama skorzystała z przymusowej izolacji i ostatnie miesiące spędziła w towarzystwie ukochanego w jednej z mazurskich miejscowości, gdzie mogła odpocząć od miejskiego zgiełku. Po kilku tygodniach zdecydowała się wrócić do Warszawy i w końcu po długiej rozłące zobaczyła się z Magdą Gessler. Obie panie urządziły nawet rodzinną imprezkę, a Lara została zaproszona do studia "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedziała o własnej recepcie na udane macierzyństwo. Wyznała, że nie chce popełniać błędów rodziców. 

Przypominamy: Lara Gessler pochwaliła się rosnącym ciążowym brzuchem. Magda Gessler komentuje. "Dojrzała, świadoma"

Zobacz wideo Lara odziedziczyła ruchy po swojej mamie?

Lara Gessler nie chce popełnić błędów rodziców

Wychowanie dziecka to dla Lary Gessler nowe wyzwanie, którego ochoczo ma zamiar się podjąć. Od dnia, w którym ogłosiła na Instagramie ciążę, temat macierzyństwa jest w jej życiu stale obecny. W "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o tym, jaką mamą chciałaby zostać. Bycie dobrym człowiekiem i niepopełnianie błędów rodziców - to jej recepta na udane macierzyństwo. 

Myślę, że to jest tak atawistyczne i mamy to tak zakodowane w sobie, że po prostu wiemy. Wiadomo, że nie chcemy popełnić błędów naszych rodziców, ale to jest iluzja, bo i tak popełnimy własne. Dlatego wydaje mi się, że trzeba być po prostu dobrym człowiekiem, a wtedy będziesz też dobrą matką - zdradziła Lara w rozmowie z Dorotą Wellman.
 

Lara Gessler powoli przygotowuje się do roli matki, choć nie skompletowała jeszcze wyprawki dla dziecka. Musimy przyznać, że wyczekujemy razem z nią. 

Więcej o: