Paulina Krupińska wrzuciła zdjęcie dzieci na Instagram. To bardzo zgodne rodzeństwo. Fani proszą: Pociesz, że też się biją

Paulina Krupińska pochwaliła się na Instagramie nową fotografią dzieci. Fani nie mogą wyjść z podziwu nad ich relacją.

Paulina Krupińska należy do tego grona gwiazd, które ukrywają swoje dzieci, nie pokazując ich twarzy. Była Miss Polonia wyjątkowo rzadko publikuje fotografie pociech na Instagramie, ale tym razem zrobiła wyjątek. Antonina i Jędrzej bardzo wyrośli!

Zobacz: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka podjęli ważną decyzję w kwestii zamieszkania. "Chcemy to zrobić dla dzieci"

Zobacz wideo Paulina Krupińska pokazała, jak spędza czas w obecnej sytuacji

Paulina Krupińska pokazała dzieci

Nowa fotografia na profilu Pauliny Krupińskiej zachwyca. Widzimy na niej jej dzieci - Antoninę i Jędrzeja, którzy stoją tyłem do obiektywu i patrzą się na góry na horyzoncie. Identyczne zdjęcie trafiło także na profil Sebastiana Karpiela-Bułecki. Tam fani nie kryli zachwytu i zazdrości o relację między bratem i siostrą.

Pociesz, że też się kłócą i biją - napisała jedna z fanek.

Przeczytaj: Paulina Krupińska wrzuciła do sieci zdjęcie dzieci patrzących na góry. W tle jest ktoś jeszcze. "Jego też nawet lubię"

Muzyk odpowiedział i wyjawił, że faktycznie tak jest. Z kolei inna fanka napisała, że u niej jest inaczej - to starszy brat pilnuje młodszej siostry. Na te słowa zareagowała Paulina Krupińska.

U mnie młodszy syn pilnuje starszej siostry. Jest bardziej odpowiedzialny.

Przypomnijmy, że Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka po raz pierwszy zostali rodzicami w 2015 roku. Wtedy na świat przyszła Antonina. Jędrzej urodził się dwa lata później - 15 maja 2017 roku.

 Polecamy: Sebastian Karpiel-Bułecka zapozował na motocyklu w nietypowym stroju. Paulina Krupińska nie mogła postrzymać się od komentarza

Więcej o: