Małgorzata Rozenek pochwaliła się ksywką, którą dostała od lekarza. Jest piękna i związana z płcią jej dziecka

Małgorzata Rozenek wyjawiła na Instagramie, jak mówi na nią lekarz, który prowadzi jej ciążę. Nic dziwnego, że chwali się tą ksywką w sieci.

Małgorzata Rozenek wciąż czeka na narodziny trzeciego dziecka. Wolne chwile przed porodem umila sobie pogawędkami z fanami na Instagramie. Tym razem odpowiadając na jeden z komentarzy, wyjawiła, jaką ksywkę nadał jej lekarz prowadzący ciążę.

Zobacz: Radosław Majdan przyłapał Małgosię na drzemce. "Zjadła i padła". Ciężarna żona szybko się zemściła

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek podczas sesji z koniem. Porównała się do Beyonce

Małgorzata Rozenek chwali się ksywką

Gwiazda lada chwila urodzi trzecie dziecko. Już od kilku miesięcy wiadomo, że Małgorzata Rozenek i Radek Majdan spodziewają się syna. Co ciekawe, to właśnie przez płeć trzeciego dziecka gwiazda otrzymała nietypową ksywkę od lekarza prowadzącego ciążę.

"Jak to powiedział mi lekarz: Matka królów. Tak się nazywa kobietę, która rodzi samych synów" - napisała Małgorzata Rozenek w komentarzu.

Polecamy też: Małgorzata Rozenek poprosiła Izabelę Janachowską o pomoc przy wyprawce. "Gosi przydała się moja rada"

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Instagram/m_rozenek

Nie da się ukryć, że taki pseudonim brzmi wyjątkowo i nic dziwnego, że Małgorzata Rozenek chętnie się nim chwali w sieci. Podejrzewamy, że jak tylko jej trzeci syn przyjdzie na świat, równie chętnie będzie chwalić się jego zdjęciami. My czekamy na pierwsze zdjęcia maleństwa z niecierpliwością. Na razie gwiazda z dumą pokazuje fotografie dwóch starszych synów. Zaledwie kilka dni temu Staś skończył 14 lat. Na Instagramie pokazał piękny tort i podziękował mamie za wspaniałe urodziny. 

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek odlicza dni do porodu, świętując 14. urodziny syna. "To on sprawił, że pokochałam macierzyństwo"

Więcej o: