Była uczestniczka "Projektu Lady" zmieniła fryzurę. Patrycja Wieja pożegnała jasne włosy, a fani krytykują

Patrycja Wieja postanowiła całkowicie zmienić fryzurę. Jej metamorfoza jest spektakularna, a po jasnych włosach nie ma już śladu.

Patrycja Wieja całkowicie zaskoczyła fanów, prezentując na Instagramie nowe zdjęcie, na którym widać jej spektakularną metamorfozę. Była uczestniczka "Projektu Lady" pożegnała się z jasnymi włosami i zrobiła grzywkę. Fanom nie spodobała się ta zmiana.

Zobacz: Była uczestnika "Projektu Lady" wystąpi w filmie. "Będę pracować ze znakomitymi aktorami" [TYLKO U NAS]

Zobacz wideo Patrycja Wieja z Projekt Lady: Rozenek mnie zabije

Patrycja Wieja w nowej fryzurze

Gwiazda reality-show wrzuciła na Instagram dwie fotografie. Jedna z nich pochodzi z sesji zdjęciowej, a druga to selfie w lustrze. Na obu dokładnie widać nową fryzurę celebrytki - długie ciemne włosy i krótką grzywkę.

Nowa Ja! Jeśli w życiu się wahasz by coś zrobić, by podjąć jakaś decyzje, która może wiele zmienić... to zaryzykuj, odważ się bo żyje się raz, hot or not? - napisała Patrycja Wieja.
 

Fanom nie spodobała się ta zmiana i w komentarzach zaczęli krytykować fryzurę Patrycji. Ich zdaniem, uczestniczka "Projektu Lady" dodała sobie lat tym uczesaniem.

Ostre cięcie, ale mam wrażenie ze Cię odrobinę postarzyło.
Z całym szacunkiem, ale wyglądasz dużo starzej, niż wyglądałaś.
No trochę latek Ci przybyło. Najważniejsze żebyś Ty czuła się dobrze w nowej fryzurce - komentowały fanki.

Patrycja Wieja nie obraziła się na fanów. Wręcz przeciwnie, doceniła ich krytykę.

Nowy look zszokował i chyba troszkę podzielił moich obserwatorów. Cieszę się, że jesteście prawdziwi, szczerze odpowiadacie co się Wam podoba a co nie, doceniam to, że każdy z Was ma swoje zdanie. Dzięki za wszystkie komentarze! Gdyby ktoś pytał, co ja myślę - osobiście czuje się zajebiście w nowej odsłonie - napisała.
 

Nie da się ukryć, że zmiana wizerunku Patrycji jest ogromna. My mielibyście problem, żeby rozpoznać ją na ulicy w nowej fryzurze. A wam się podoba?