Marta Żmuda Trzebiatowska "zmęczona, ale szczęśliwa" wróciła na Instagram. Podzieliła się szczegółami macierzyństwa

Marta Żmuda Trzebiatowska wrzuciła nowe zdjęcie na Instagram i wytłumaczyła fanom, dlaczego tak rzadko zagląda teraz na swój profil.

Marta Żmuda Trzebiatowska niedawno po raz drugi została mamą. Aktorka przez długi czas ukrywała informację o kolejnej ciąży, tak samo jak o porodzie i płci dziecku. Dopiero niedawno magazyn "Pary" zdradził, że gwiazda urodziła córkę.

Zobacz: Marta Żmuda Trzebiatowska ponad tydzień temu urodziła drugie dziecko. Dopiero teraz poznaliśmy płeć

Jak dowiedział się Party, aktorka i jej mąż Kamil Kula powitali na świecie córeczkę! To drugie dziecko pary - Marta i Kamil mają już 3-letniego synka Brunona - informował dwutygodnik.

Teraz Marta Żmuda Trzebiatowska ujawniła, jak wygląda jej codzienność.

Zobacz wideo Marta Żmuda Trzebiatowska o nominacji do Telekamer. "Jestem szczęśliwa"

Marta Żmuda Trzebiatowska o macierzyństwie

Aktorka wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie, jednak to opis zwrócił największą uwagę fanów. Marta Żmuda Trzebiatowska przyznała bowiem między słowami, że ma obecnie dużo obowiązków i od nowa uczy się organizować czas z nowym członkiem rodziny.

O rety, ale mnie tu dawno nie było. Zrobiłam sobie mały detoks od IG, bo kompletnie pochłonęły mnie domowe obowiązki... Sami rozumiecie... Musiałam na nowo poukładać porządek dnia i nocy. Ale już jestem i będę zaglądać tu częściej, obiecuję. Stęskniłam się za Wami - napisała aktorka.
 

Z użytych przez Martę hashtagów wynika, że jest "zmęczona, ale szczęśliwa". Niektórzy dopiero teraz zaczęli gratulować aktorce. Wśród komentujących pojawiła się m.in. Natalia Kukulska, która wyraziła swoją radość.

Marta - serdeczne gratulacje! Hurrra! - napisała.

Inni fani zachwycali się natomiast zdjęciem Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Przyznali, że na jej twarzy nie ma żadnych śladów zmęczenia.

Pięknie pani wygląda.
Nie widać zmęczenia, piękny wygląd.
Piękna jak zawsze - komentowali fani.

Trudno się z nimi nie zgodzić!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.