Małgorzata Rozenek rodzi lada dzień. Jak będzie wyglądał jej poród? Znamy szczegóły

Małgorzata Rozenek wkrótce powita na świecie trzeciego syna. Poznaliśmy szczegóły narodzin dziecka Radosława Majdana.

Małgorzata Rozenek już niedługo przywita na świecie trzecie dziecko. Prezenterka jest już mamą dwóch chłopców: dziesięcioletniego Tadeusza i czternastoletniego Stanisława. Małgorzata po raz trzeci poddała się zabiegowi in vitro, dzięki czemu urodzi dziecko Radosława Majdana. 4 czerwca Małgorzata świętowała 14. urodziny najstarszego syna i wspominała pierwszy poród. 

Jaka ja byłam przejęta! Mimo tego, że miałam pomoc Mamy, to byłam pełna wątpliwości i strachu. Pierwsze dziecko to zawsze ogromna rewolucja i zmiana, nawet tak wyczekana - napisała Małgorzata na Instagramie.

"Perfekcyjna" stwierdziła, że do dzięki Stanisławowi nauczyła się, czym jest macierzyństwo i je pokochała. Teraz nie może doczekać się powitania trzeciego syna. 

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek odlicza dni do porodu, świętując 14. urodziny syna. "To on sprawił, że pokochałam macierzyństwo"

Poród Małgorzaty Rozenek - naturalnie czy cesarskie cięcie?

Radosław Majdan nie może doczekać się powitania na świecie pierwszego dziecka, dlatego opowiedział o szczegółach porodu "Super Expressowi". Okazuje się, że Małgorzata nie zdecyduje się rodzić naturalnie. "Perfekcyjna" po raz trzeci urodzi przy pomocy cesarskiego cięcia. 

Nasz synek przyjdzie na świat przez cesarskie cięcie tak jak i dwóch poprzednich synów Małgosi - powiedział Radosław Majdan w rozmowie z "Super Expressem".

Dodatkowo gwiazda stacji TVN od wielu lat zmaga się z dużą wadą wzroku, bo aż minus osiem. Problemy ze wzrokiem, są podstawą do wykonania cesarskiego cięcia. Małgorzata na pewno już zna datę narodzin syna, ponieważ ten zabieg chirurgiczny jest ustalany z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. 

Radosław Majdan czeka na powitanie syna

Przyszły tata zdradził, że będzie towarzyszył ukochanej przy porodzie i bardzo się cieszy z tego powodu. Póki co stara się zachować spokój. 

Jestem bardzo podekscytowany. Na razie też bardzo spokojnie podchodzę do porodu, w którym będę oczywiście uczestniczył - zadeklarował mąż Małgorzaty Rozenek.

Po porodzie Małgosia będzie potrzebowała czasu na dojście do siebie. Radosław chce się nauczyć, jak pomóc żonie w czasie połogu, dlatego pobierze lekcje dbania o niemowlaka w klinice, w której będzie rodzić jego ukochana. 

Chcę się od razu nauczyć, jak kąpać nasze dzieciątko, dlatego jestem umówiony, że w szpitalu pokażą mi, jak to mam robić - oświadczył.

Poród Rozenek planowany jest w prywatnej klinice, w której poczuje się jak w domu. Gwiazdy chętnie wybierają prywatny szpital, w którym podstawowy pakiet usług kosztuje ok. 8 tysięcy złotych. Koszt najdroższego i powiększonego pakietu w jednym z popularnych warszawskich szpitali to około 20 tysięcy złotych.

Co po porodzie?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan długo starali się o dziecko. Dwa lata temu gwiazda TVN w jednym z wywiadów deklarowała, że po narodzinach dziecka chce rozbić sobie kilkomiesięczny urlop. 

Przy kolejnym dziecku, jeśli Bóg da, chciałabym również mieć przynajmniej pół roku przerwy. W każdej ciąży tyłam 30 kg, więc nie wiem, czy bym chciała tak od razu wyjść, więc musiałabym mieć tę chwilę czasu. Ale to nie jest ważne. Ważne jest, żeby wyszło - mówiła gwiazda w Onet Rano.

W rozmowie z naszym reporterem podczas prezentacji wiosennej ramówki stacji TVN również deklarowała, że po urodzeniu wybierze się na wakacje. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan po porodzie wylatuje z Polski

Słowa Małgorzaty z 2018 roku były prorocze i przewidziała, że sporo przytyje w trzeciej ciąży. Ostatnio wyjawiła, że przybrała na wadze ponad 20 kilogramów.