Natalia Kukulska pożegnała zmarłego przyjaciela: Znam na górze pewną "wielką damę", która Cię oprowadzi

Natalia Kukulska jest w żałobie. We wzruszającym wpisie pożegnała dziennikarza Marcina Kalitę, który zmarł w środę.

Natalia Kukulska przeżywa ogromną stratę, śmierć wieloletniego przyjaciela, dziennikarza Marcina Kality. Teraz postanowiła go pożegnać. Na Instagramie zamieściła wpis i we wzruszających słowach opowiedziała o rzeszowskim dziennikarzu. Z rodziną Natalii był zaprzyjaźniony od lat. 

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Natalia Kukulska żegna przyjaciela

Wokalistka na Instagramie zamieściła serię zdjęć, przedstawiających ją i Marcina. Możemy zobaczyć, że dziennikarz towarzyszył jej już na początku jej kariery muzycznej. 

Dowiedziałam się dziś o nagłej śmieci zaprzyjaźnionego ze mną i moją rodziną dziennikarza z Rzeszowa, Marcina Kality. Wiele lat towarzyszył nam, pisząc artykuły i będąc prawdziwym fanem mojej mamy, potem moim - zaczęła.
Wiedział o nas wiele i posiadał mnóstwo materiałów prasowych i wszystkie wydawnictwa, zbierał je latami. Pamiętam, gdy jako młody chłopak, jeszcze uczeń przyjeżdżał do nas z plecakiem z wypiekami na policzkach... Zaufaliśmy mu i nigdy nie nadwyrężył tego zaufania. Był fajnym, wrażliwym człowiekiem. Profesjonalistą w swoim fachu. Marcinku - znam na górze pewną „wielką damę”, która Cię oprowadzi po nowych przestrzeniach - dodała.
 

Marcin Kalita zmarł dokładnie 3 czerwca 2020 roku w wieku 45 lat. Był rzeszowski dziennikarzem, który pasjonował się gwiazdami filmu, teatru i muzyki. Przeprowadzał wywiady z wieloma znanymi osobami, a koledzy z redakcji uważali, że jego rozmowy były "prawdziwymi perełkami". Przyjaźnił się z Natalią Kukulską, Michałem Wiśniewskim i wieloma innymi gwiazdami. Pasjonowało go także życie i twórczość Anny Jantar, o której napisał wiele tekstów. Zmarł niespodziewanie, po krótkiej chorobie.