Anna Starmach wybrała się do fryzjera i pochwaliła się nową fryzurą. "Piękny kolorek"

Anna Starmach pochwaliła się na Instagamie zdjęciami nowej fryzury. Drobna metamorfoza zrobiła wrażenie na internautach.

Anna Starmach, którą doskonale znamy z roli jurorki w programie kulinarnym "MasterChef" nie przepada za wielkimi zmianami w swoim wyglądzie. Sama zainteresowana zdążyła już nas przyzwyczaić do łagodnego wizerunku dziewczyny z sąsiedztwa i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić. Mimo to, jak każda kobieta tak również i Anna lubi od czasu do czasu odświeżyć swoją fryzurę, czym właśnie pochwaliła się w jednym z najnowszych postów na Instagramie. Fani są pod wrażeniem koloru.

Zobacz wideo Czy Ewa Chodakowska i Anna Starmach czasami mają dosyć sławy?

Anna Starmach pochwaliła się nową fryzurą

Od kilkunastu dni zakłady fryzjerskie w Polsce są ponownie otwarte, toteż tysiące stęsknionych klientów mogło wreszcie udać się do swoich ulubionych salonów i odświeżyć fryzury. Nie było inaczej w przypadku naszych rodzimych celebrytów. Swoimi metamorfozami pochwaliły się do tej pory: Julia Wieniawa, Elżbieta Romanowska i Katarzyna Skrzynecka.

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Skrzynecka zaszalała i zmieniła fryzurę. "Nie do poznania"

Do tego grona właśnie dołączyła Anna Starmach, czym pochwaliła się, udostępniając dwa zdjęcia w nowym wydaniu. Po opisie wnioskujemy, że celebrytka jest bardzo zadowolona z wizyty. 

Ania u fryzjera była i bardzo się z efektu finalnego ucieszyła! - czytamy pod postem.
 

Mimo że metamorfoza Anny Starmach nie jest spektakularna, to i tak zrobiła niemałe wrażenie na internautach, którzy obsypali ją wieloma komplementami. 

Pięknie! Najważniejsze podobać się sobie samej
Mega kolor! Taki podoba mi się najbardziej. 
Świetna fryzurka no i ten kolor bajeczny - zachwalają pod zdjęciem. 

Podzielacie entuzjazm internautów?

ZOBACZ: Elżbieta Romanowska zmieniła kolor włosów. "Jak niewiele człowiekowi do szczęścia potrzeba"

Więcej o: