Lenka i Jan Kliment świętują czwartą rocznicę ślubu. "Mówi się, że to tylko papier, ale jak wiele on znaczy"

Lenka Klimentova podzieliła się zdjęciem ze ślubu z Janem Klimentem. To czwarta rocznica małżeństwa i jedenasty rok związku tancerzy.

Lenka i Janek Kliment wzięli ślub 4 czerwca 2016 roku, ale parą są już od jedenastu lat. Na początku to tancerz przyjechał do Polski, później zdecydowała się na to także jego wybranka, która bardzo tęskniła za Janem i nie mogła dłużej znieść związku na odległość. Jako że oboje zawodowo zajmują się tańcem, postawili na wspólną pracę. Wspólnie wzięli udział w programie "Taniec z gwiazdami". 

Zobacz wideo

Lenka i Janek Kliment po jedenastu latach związku

W ostatnim poście na Instagramie Lenka przypomniała, jak długo trwa jej związek z Janem. To czwarta rocznica ślubu, ale jedenasty rok związku partnerskiego. Sentymentalne zdjęcie ze ślubu w Ostrawie tancerka opatrzyła romantycznym opisem.

Mówi się, że to tylko papier, ale jak wiele on znaczy. Czuję, że dużo się zmieniło, co jestem twoją żoną , jestem pewniejsza miłości, jestem dojrzalsza i jesteśmy jednym teamem, który się wspiera, planuje razem i dopiero kiedy jesteś Ty, to moje serce jest jak jedna wielka całość. Jestem szczęśliwa dokładnie tak, jak w tamtym dniu. Życzę nam kolejnych pięknych lat, bo 11 już mamy za sobą - napisała w poście Lenka.

Nie obyło się oczywiście bez pozytywnych komentarzy i wyrazów szczerego podziwu. Nie brakowało także gratulacji i życzeń. 

 
Wow, jedenaście lat, piękny staż, oby dalsze życie kwitło w szczęściu i zdrowiu, a resztę sami wypracujecie. Taka para jak Wy to rzadkość.
Wszystkiego najlepszego! Jesteście cudowni i dopasowani jak dwie połówki jabłka. Piękne zdjęcie.
Pięknie. Miłość szczera. Życzę wam jeszcze więcej miłości na dalsze lata.

My również przyłączamy się do życzeń.