"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia pokazała śpiącego Franka. Młodzi rodzice wybrali ponadczasowy model łóżeczka

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz powoli wyrastają na ulubieńców widzów programu. Młodzi rodzice są bardzo aktywni na Instagramie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" zakończył emisję już kilka tygodni temu, ale to nie koniec emocji po programie. W tym sezonie wyjątkowo aż dwie pary zdecydowały się kontynuować małżeństwo: Oliwia i Łukasz oraz Agnieszka i Wojtek. Ci pierwsi doczekali się już nawet pierwszego dziecka. Niedługo po emisji ostatniego odcinka show Oliwia urodziła syna Franka.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz "uczy" swoje dziecko pierwszych słów

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia pokazała śpiącego Franka

Początkowo widzowie nie dawali im dużych szans, ale Oliwię i Łukasza w show szybko połączyło prawdziwe uczucie. Obecnie para cieszy się chyba największą popularnością spośród wszystkich uczestników czterech sezonów. Świeżo upieczeni rodzice są bardzo aktywni na Instagramie, gdzie relacjonują swoje pierwsze chwile z dzieckiem. Trzeba im jednak przyznać, że bardzo ostrożnie i niechętnie pokazują małego Franka na Instagramie. Najczęściej chłopiec jest poza obiektywem. Ostatnio Oliwia zrobiła jednak wyjątek.

Oliwia ze 'Ślubu...' pokazała synaOliwia ze 'Ślubu...' pokazała syna Instagram/modrafrelka

Na jednym z ostatnich nagrań na relacji Instastories Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" uwieczniła bardzo słodki widok. Chodzi oczywiście o jej niespełna miesięczna syna, który drzemał. Przy okazji świeżo upieczona mama pokazała też łóżeczko dziecka. Co prawda nie wiemy, jaka to marka, ale wybrany przez Oliwię i Łukasza biały model jest ponadczasowy i cieszy się stałą popularnością wśród rodziców małych dzieci.

W międzyczasie Agnieszka i Wojtek z tej samej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaczęli kręcić vlogi na YouTube. W ostatnim filmiku odpowiedzieli między innymi na pytanie o to, czy program był wyreżyserowany.

Więcej o: