Ida Nowakowska straciła pracę na najbliższy czas. Program "Ameryka da się lubić" wypadł z ramówki TVP

"Ameryka da się lubić" miała zadebiutować na antenie TVP już 6 czerwca. Władze telewizji zdecydowały się jednak przesunąć premierę programu w związku z sytuacją w USA. Ida Nowakowska nie poprowadzi więc teraz show. Poznajcie szczegóły.

Idzie Nowakowskiej nie wiedzie się ostatnio najlepiej na płaszczyźnie zawodowej. Przypomnijmy, że ostatnio prowadząca "Pytania na śniadanie" oraz partnerujący jej Łukasz Nowicki w sposób lekceważący podeszli do poruszanego w programie tematu depresji, co spotkało się z krytyką internautów oraz ekspertów. Teraz okazało się natomiast, że prezenterka w najbliższym czasie nie poprowadzi nowego programu TVP, "Ameryka da się lubić".

Zobacz wideo

"Ameryka da się lubić" przełożona na jesień

Program "Ameryka da się lubić" miał mieć premierę w najbliższą sobotę, 6 czerwca. Talk-show, w którym mieszkający w Polsce Amerykanie opowiadają o swojej ojczyźnie, wypadł jednak z ramówki. Przyczyną tej zmiany jest oczywiście sytuacja w Stanach Zjednoczonych. Władze TVP uznały, że program skupiający się na USA w rozrywkowym kontekście byłby teraz nie na miejscu.

Program "Ameryka da się lubić" miał mieć premierę w sobotę wieczorem. Niestety, został przełożony ze względu na tragiczną sytuację w Stanach Zjednoczonych. Władze TVP zdecydowały, że nie jest to najlepszy czas na emisję formatu rozrywkowego - powiedział informator portalu Pomponik.

Nowy program TVP został więc przeniesiony na jesień, co oczywiście wiąże się z tym, że w Ida Nowakowska w najbliższym czasie nie będzie pracować przy talk-show.

Warto dodać, że wokół programu "Ameryka da się lubić" zdążyło już powstać kilka kontrowersji. Przypomnijmy, iż format miał być wzorowany na emitowanym w latach 2003-2008 talk-show "Europa da się lubić", prowadzonym przez Monikę Zamachowską. Żona Zbigniewa Zamachowskiego krytycznie wypowiedziała się na temat zapowiadanego projektu. Ida Nowakowska zasugerowała zaś, że prezenterka jest po prostu zazdrosna, bo nie to nie ona poprowadzi show. Monika Zamachowska nie pozostawiła tych słów bez komentarza.