Tamara Arciuch świętuje urodziny syna. Pomyliła jednak jego wiek. Internauci wytknęli ten błąd

Tamara Arciuch ma trójkę dzieci. Jej syn Michał skończył niedawno 10 lat, ale aktorka twierdzi, że jest rok starszy.

Tamara Arciuch należy do tej grupy gwiazd, która nie pokazuje twarzy swoich dzieci w mediach społecznościowych. Oprócz niej taką decyzję podjęła m.in. Anna Lewandowska, która jednak zapowiedziała, że w przyszłości może się to zmienić - jeśli Klara ją o to poprosi. Aktorka jednak co jakiś czas dodaje ujęcia z pociechami. Tym razem na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie syna aktorki, Michała.

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Tamara Arciuch pomyliła wiek syna?

3 czerwca młodszy syn Tamary Arciuch obchodził urodziny. Z tej okazji mama pokazała jego zdjęcie na Instagramie. Chłopiec stoi oczywiście tyłem do obiektywu. Opis fotki wprowadził w zakłopotanie część internautów. Chodzi o rozbieżność pomiędzy datą urodzin, a wiekiem Michała.

Mój najpiękniejszy prezent na imieniny ma już 11 lat. 3.06.2010 godz 23.33 - czytamy.
 

Internauci słusznie zauważyli, że skoro Michał urodził się w 2010 roku, to ma teraz 10, a nie 11 lat. W komentarzach nie brakuje pytań i wątpliwości.

A nie 10 lat? Jeśli urodził się w 2010 r.?
Piękne zdjęcie ale chyba nie 11 lat, jeżeli urodzony w 2010, a teraz jest 2020 - piszą fani aktorki.

Tamara Arciuch nie odniosła się do tych komentarzy. Być może chodziło jej o to, że jej syn skończył 10 lat i zaczął 11 rok życia? Trzeba jednak przyznać, że jej wpis jest mało precyzyjny i może wprowadzać w błąd. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.