Donald i Melania Trump znowu hitem sieci. Na nagraniu widać, co zrobiła, kiedy kazał się jej uśmiechnąć

To nagranie nie uciszy plotek o kryzysie w małżeństwie Donalda i Melanii Trump. Pierwsza Dama nie potrafi już nawet zdobyć się na szczery uśmiech w obecności męża.

Donald Trump już od czterech lat piastuje stanowisko prezydenta USA. Wiele wskazuje na to, że polityk zapisze się na kartach historii jako wyjątkowo kontrowersyjny przywódca. Opinię publiczną szokują jego kolejne decyzje dyplomatyczne, a kolorowa prasa coraz częściej bierze pod lupę małżeństwo prezydenta z Melanią Trump.

Zobacz wideo Donald Trump ułaskawił indyki, a Melania zaskoczyła stylizacją

Donald Trump i Melania Trump: kolejne starcie

Donalda i Melanię Trump dzielą 24 lata. Sporo, ale przecież nie brakuje partnerów w różnym wieku, którzy są w stanie tworzyć szczęśliwe związki. Wiele wskazuje jednak na to, że u pierwszej pary USA nie dzieje się najlepiej. Plotki o ich nieudanym pożyciu krążą w sieci już od dłuższego czasu. Najnowsze nagranie prezydenckiej pary z pewnością nie uciszy doniesień o kryzysie w ich małżeństwie.

Kilka dni temu Donald Trump wraz z małżonką odwiedzili sanktuarium św. Jana Pawła II w Waszyngtonie. Para złożyła wieńce, a następnie zapozowała fotoreporterom pod pomnikiem papieża Polaka. Tego dnia Melania ewidentnie nie była w najlepszym nastroju. Na jej twarzy malował się permanentny grymas. Dla kontrastu prezydent USA cały czas się uśmiechał. W pewnym momencie sam poprosił żonę o to, żeby posłała fotografom uśmiech. Pierwsza dama na chwilę uśmiechnęła się wymuszenie, po czym skrzywiła. Całe zajście udokumentowały kamery.

Nagranie z wizyty pierwszej pary w sanktuarium od wczoraj hula po internecie. Nie brakuje interpretacji, jakoby Melania Trump była zmęczona życiem u boku Donalda.

Jest wyraźnie straumatyzowana i prawdopodobnie znajduje się w pozycji, z której nie może uciec.
Mam nadzieję, że nic jej nie jest. Wygląda na zdenerwowaną i nieszczęśliwą - piszą internauci na Twitterze.

Jaka jest prawda? To wie tylko sama Melania. Trzeba jednak przyznać, że nagranie jest dość niepokojące. Podobnie jak filmik, na którym pierwsza dama USA odrzuciła czułości męża. Zobaczycie je TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.