Wnuczka Elvisa Presleya świętuje urodziny. Z tej okazji Riley Keough zapozowała nago

Wnuczka Elvisa Presleya, Riley Keough, postanowiła w dość nietypowy sposób uczcić swoje 31. urodziny. Zamieściła bardzo odważne zdjęcie.

Riley Keough nie tylko jest znana dzięki swojej popularnej rodzinie, ale też dzięki życiu zawodowemu. Zajmuje się aktorstwem i modelingiem. Zasłynęła dzięki takim filmom jak "Logan Lucky" czy "MadMax. Na drodze gniewu". Wnuczka króla rock and rolla szczyci się też naprawdę wyjątkową urodą. A swoje 31. urodziny postanowiła uczcić w wyjątkowy sposób.

Wnuczka Elvisa Presleya pozuje nago

Riley Keough dokładnie w dzień swoich urodzin zamieściła na Instagramie bardzo odważne zdjęcie. Aktorka zapozowała na nim nago, leżąc na leżaku. Na twarzy ma okulary przeciwsłoneczne i co ciekawe, na nogi założyła grube, niebieskie skarpety i kapcie. Naszą uwagę zwracają także wręcz idealne kształty Riley.

 

Nic więc dziwnego, że internauci i fani aktorki są wniebowzięci takim widokiem. Pod zdjęciem pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy i komplementów.

Dlaczego nie mogę mieć takich sąsiadów jak ona?
Twój dziadek byłby dumny z tego, jaką kobietą się stałaś.
Świetne skarpetki - czytamy pod zdjęciem.

Riley Keough - życie prywatne

Riley Keough urodziła się 29 maja 1989 roku w Kalifornii. Jest córką piosenkarki i córki Elvisa Presleya - Lisy Marie Presley. Gdy Keough miała sześć lat, jej rodzice rozwiedli się, a jej matka 20 dni po rozwodzie wyszła za mąż za Michaela Jacksona. Jednak ich małżeństwo trwało tylko dwa lata. Riley Keough przez miłosne ekscesy matki była wychowana głównie przez ojca, muzyka Danny'ego Keougha.

Riley Keough karierę aktorską rozpoczęła mając 20 lat. Jej pierwsza produkcja, w której wystąpiła to film "The Runaways", który opowiada o historii zespołu rockowego.

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.