Barbara Kurdej-Szatan już wie, jakie imię nada dziecku. "Wybraliśmy dość wcześnie i już się pewnie nie zmieni"

Barbara Kurdej-Szatan jest w szóstym miesiącu ciąży i już wkrótce przywita na świecie drugie dziecko. Gwiazda wybrała już imię dla pociechy i postanowiła o nim nieco opowiedzieć.

Na początku maja informowaliśmy Was o tym, że Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży. Przypomnijmy, że o tę ciążę aktorka i jej mąż, Rafał Szatan, starali się długo. Już wkrótce jednak ich ośmioletnia córka Hania wreszcie będzie mogła cieszyć się z bycia starszą siostrą. Tymczasem gwiazda "M jak miłość" wyjawiła, że wraz z ukochanym wybrali już imię dla swojej pociechy.

Zobacz wideo

Barbara Kurdej-Szatan wybrała już imię dla dziecka

Barbara Kurdej-Szatan jest w szóstym miesiącu ciąży. Kiedy małżonkowie zdecydowali się wyjawić światu tę radosną nowinę, podzielili się z fanami pięknym zdjęciem z pokaźnych rozmiarów ciążowym brzuszkiem. Od pewnego czasu para bardzo dawkuje jednak fanom informacje na temat oczekiwanej pociechy. Chociaż aktorka i jej mąż znają już płeć dziecka, to na razie informację tę zachowują tylko dla siebie i najbliższej rodziny. W rozmowie z portalem przeambitni.pl gwiazda "M jak miłość" zdecydowała się jednakże opowiedzieć co nieco o wybranym imieniu.

Mamy imię, ale nie powiem jeszcze, jakie. Wybraliśmy je i to dość wcześnie, bo już znaliśmy płeć - powiedziała.

Jak się jednak okazuje, imię, które Barbara Kurdej-Szatan wybrała dla pociechy, będzie polskie. Pomimo tego, że okazało się ono być stosunkowo często spotykane, to para najprawdopodobniej pozostanie właśnie przy nim.

Wybraliśmy imię, nagle się okazuje, że ta ma dziecko o takim imieniu, ta ma dziecko o takim imieniu i jeszcze ten. (...) Mówimy do brzucha tym imieniem, więc pewnie się nie zmieni mimo wszystko. Jest to imię polskie - wyjawiła aktorka.

Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie imię małżonkowie wybrali dla swojej pociechy. Mamy nadzieję, ze już wkrótce Barbara Kurdej-Szatan zdecyduje się zdradzić nieco więcej.

Więcej o: