Sławek Uniatowski przeszedł metamorfozę. Gwiazdor "M jak Miłość" przefarbował się na jasny blond. Fanka: Ranisz me serce

Sławek Uniatowski jest uznawany za jednego z najprzystojniejszych wokalistów w naszym kraju. Jeszcze większe grono fanek zyskał, gdy dołączył do obsady serialu "M jak miłość". Czy po ostatniej metamorfozie nadal wygląda dobrze? Zdanie internautów jest podzielone.

Sławek Uniatowski ma na koncie sporo osiągnięć muzycznych, a jego talent wokalny docenia mnóstwo osób. Dużym zaskoczeniem było, gdy ponad rok temu media obiegła informacja, że piosenkarz rozpoczyna karierę aktorską i dołączy do obsady serialu "M jak miłość", gdzie zadebiutuje u boku Barbary Kurdej-Szatan. Widać, że Sławek nie boi się nowych wyzwań, ponieważ znów postanowił wprawić w zdumienie swoich sympatyków. Opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentował efekty swojej metamorfozy. Wygląda korzystniej? Zdania są podzielone. 

Sławek Uniatowski jest blondynem

Takiej przemiany Sławka Uniatowskiego chyba nikt się nie spodziewał. Odkąd zaistniał w polskim show-biznesie, kojarzony był zawsze z ciemnymi włosami i perfekcyjnie wystylizowanym zarostem na twarzy. Okazuje się, że śpiewający aktor już nie jest brunetem. Na jego czuprynie pojawił się dość jasny odcień blondu. Czyżby artysta chciał wyglądać nieco dojrzalej? Sam zasugerował takie spostrzeżenia, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie i podpisując je emotikoną przedstawiającą starszego mężczyznę. 

 

Zdania na temat efektu są podzielone. Gros internautów stwierdziło, że zmiana nie jest wcale korzystna, a wokalista wygląda jak... dziadek. Wierne fanki jednak zawsze potrafią go pocieszyć, prawiąc komplementy niezależnie od prezentowanej przez niego wersji wizerunkowej. 

Dziadek Sławek.
Mam nadzieję, że to tylko eksperyment i tylko na chwilę.
Zdecydowanie lepiej było wcześniej.
Ranisz me serce!
Siwy, blond, czarny, nawet rudy jesteś najprzystojniejszy! - czytamy w komentarzach na profilu artysty. 

Niektórzy użytkownicy Instagrama zauważyli podobieństwo Sławka do Michała Żebrowskiego. Mają rację?

Zobacz wideo Romanse w "M jak Miłość". Było gorąco!