Antek Królikowski pozuje z bratankiem i z "synkiem". Lamparska zachwycona: Z dziećmi Ci do twarzy

Antek Królikowski wrzucił do sieci rodzinne zdjęcie, które bardzo przypadło do gustu obserwatorom. O komentarz pokusiła się nawet koleżanka po fachu aktora, Magdalena Lamparska.

Antek Królikowski od kilku dobrych miesięcy związany jest z Kasią, o której nie chce zbyt wiele mówić. Nie stroni jednak od pokazywania wspólnych zdjęć z ukochaną w sieci. W zeszłą zimę pozowali razem na górskim stoku, a początek trwającego roku spędzili romantyczne chwile w Tajlandii. Nietypowa sytuacja na świecie i trudne wydarzenia w rodzinie Królikowskich sprawiły jednak, że zakochani stawiają obecnie na spędzanie czasu w rodzinnym gronie. Świadczyć o tym może jeden z ostatnich instagramowych postów aktora.

Antek Królikowski na zdjęciu z bratankiem

Na instagramowym profilu aktora pojawiła się kolejna już rodzinna fotografia. Tym razem aktor pozował do zdjęcia z bratankiem i "synkiem" - psem Klasykiem, którego przez długi czas wychowywał z poprzednią partnerką, Julią Wieniawą.

Najmłodsze Króliki: bratanek Józef Królikowski i synek Klasyk - napisał pod ujęciem.

Najnowszy post Królikowskiego bardzo spodobał się jego obserwatorom, którzy ochoczo komplementowali bohaterów zdjęcia.

Super chłopak. Widać po buzi, że to cały Królikowski.
Synek fajny, od razu widać, że włosy po tacie (takie bujne).
Super dzieciak, pasuje jak nic.

Urocze zdjęcie rodzinki Antka skomentowała także koleżanka po fachu, Magdalena Lamparska.

 Z dziećmi bardzo Ci do twarzy - stwierdziła.

Kto wie, może już niedługo media obiegnie radosna nowina, że Antek faktycznie zostanie ojcem? Z całego serca mu tego życzymy! W końcu w przyszłości będzie z pewnością bardzo odpowiedzialnym tatą i przekaże potomstwu najlepsze wartości, podobnie jak jemu samemu przekazał takie wspaniały Paweł Królikowski.

Zobacz wideo Antek Królikowski wrócił na Instagram

ZOBACZ TEŻ: Antek Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska opowiedzieli o żałobie. "W naszym domu jest pewna pustka"

Więcej o: