Weronika Marczuk po raz pierwszy upubliczniła twarz córki. "Śliczna jak mamusia"

Weronika Marczuk z okazji Dnia Dziecka opublikowała zdjęcie córki. Dziewczynka jest przesłodka!

Tegoroczny Dzień Dziecka był wyjątkowy dla Weroniki Marczuk. Była żona Cezarego Pazury w drugiej połowie stycznia po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawiła się jej córka Anna, która od razu stała się jej oczkiem w głowie. Celebrytka nie ukrywa, że zawsze marzyła o macierzyństwie, jednak przez długi czas nie było jej to dane. W szczerym wywiadzie opowiedziała o trudnej drodze, jaką przeszła, i o ciążach, których nie donosiła.

Zobacz wideo To jedno z najśmieszniejszych nagrań, jakie zobaczycie

Weronika Marczuk pokazała córkę

48-latka chętnie dzieli się na Instagramie chwilami spędzonymi z Anią. Co jakiś czas publikuje jej zdjęcia, jednak to najnowsze jest wyjątkowe. Nie chodzi tylko o okazję, z której dodała je szczęśliwa mama. Weronika Marczuk po raz pierwszy pokazała twarz córki. We wpisie skupiła się także na tych, którzy nie mogą mieć dzieci, choć się o to starają. Dodała im otuchy i poprosiła, żeby nie tracili nadziei. 

To mój pierwszy, w pełni szczęśliwy 1 czerwca, który z radością spędzam z Anią i dziećmi przyjaciół - napisała. - Moje myśli wędrują w kierunku tych matek i ojców, którym się nie udaje zaznać jeszcze TEGO szczęścia... Z pewnością - piszę JESZCZE - bo wierzę, że to nastąpi, piszę też MATKI i OJCOWIE, bo wiem, że warto próbować i pracować nad stworzeniem najpierw obrazu, a potem jego wcielenia - dodała.
 

Internauci jednak skupili się na zdjęciu dziewczynki i zachwycają się nią:

Słonko.
Z profilu to chyba śliczna jak mamusia.
Piękna dziewczynka. Całujemy Was mocno. Bądźcie szczęśliwi i zdrowi - komplementują.

Weronika Marczuk to niejedyna znana osoba, która została rodzicem w późniejszym wieku. Oprócz niej niedawno 43-letnia Kasia Glinka powitała na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka zachwala macierzyństwo w tym wieku, a dzięki nabytemu doświadczeniu ufa swojej intuicji. Po raz pierwszy ojcem w wieku 48 lat zostanie Radosław Majdan. On i Małgorzata Rozenek, która skończyła 42 lata, spodziewają się syna.