Piotr Kraśko porównał syna do królowej Elżbiety II. Fani: Koniecznie trzeba wysłać fotkę jej ekscelencji

Piotr Kraśko z okazji Dnia Dziecka zestawił dwa zdjęcia, w ten sposób porównał swojego syna do królowej Elżbiety II. Uderzające podobieństwo!

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko wychowują wspólnie trójkę dzieci: 4-letnią Laurę, 11-letniego Aleksandra i 13-letniego Konstantego. Rodzina każdą wolną chwilę spędza w stadninie konnej, skąd często chwalą się zdjęciami w mediach społecznościowych. Z okazji Dnia Dziecka prezenter pokusił się o publikację dwóch zdjęć, z udziałem swojego syna i Elżbiety II

ZOBACZ: Karolina Ferenstein-Kraśko pochwaliła się starym zdjęciem. "Dzieci urosły, a świat się zmienił". Fani: Niesamowita rodzina

Zobacz wideo Piotr Kraśko zdradził, jak poznał swoją żonę Karolinę

Piotr Kraśko porównał syna do Elżbiety II

W ubiegły weekend królowa Elżbieta II po raz pierwszy pokazała się publicznie od wielu tygodni. 94-letnia monarchini udała się na przejażdżkę konną, a zdjęcia z tego wypadu obiegły świat. Prowadzący "Dzień dobry TVN" z okazji Dnia Dziecka pokusił się o wykorzystanie zdjęcia królowej na koniu i zestawił je z fotografią, na której jego wówczas 4-letni syn Aleksander siedzi w bardzo podobnej pozycji jak Elżbieta II. 

Z lewej strony najbardziej aktualne zdjęcie królowej Elżbiety II, z prawej naszego Aleksandra, kiedy miał 4 lata. Nie śmiem porównywać dostojeństwa i majestatu, ale przyznacie, że mowa ciała koni podobna. I sytuacja jakoś podobna. Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Dziecka synku - napisał Piotr Kraśko na Instagramie.
 

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy. Fani podobnie jak prezenter dostrzegali podobieństwo w obu ujęciach, żartując, że "gołym okiem" widać, że w Aleksandrze płynie błękitna krew. 

Konie/cznie trzeba wysłać fotkę jej ekscelencji.
Niebieska krew od razu widać! Ta gracja po obu stronach.
Widzę dostojeństwo Aleksandra - pisali fani.

Niewątpliwie podobieństwo jest uderzające.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.