Michał Wiśniewski zostanie tatą po raz piąty? Wokalista odniósł się do plotek i udzielił jednoznacznej odpowiedzi

Michał Wiśniewski udzielił wywiadu, w którym odpowiedział pytanie na nurtujące fanów od tygodni: czy kolejny raz zostanie tatą. Dodatkowo muzyk opowiedział o relacji z małżonką numer pięć.

Michał Wiśniewski był żonaty pięciokrotnie. Ostatni związek z Dominiką Tajner rozpadł się na rzecz tajemniczej brunetki o imieniu Pola. Wokalista ogłosił, że w czasie izolacji wziął ślub z ukochaną. Do tej pory mówiło się, że nowa żona Wiśniewskiego spodziewa się dziecka, a muzyk po raz piąty zostanie tatą. Nic podobnego. 

ZOBACZ: W kwietniu odbył się piąty ślub Michała Wiśniewskiego. Muzyk w końcu opowiedział o nowej wybrance swojego serca

Zobacz wideo Michał Wiśniewski i jego zaskakujące wyznanie [KOŁO PLOTKA]

Michał Wiśniewski o kolejnym dziecku

Lider zespołu "Ich Troje" jest ojcem czwórki dzieci: 12-letniej Vivienne, 14-letniej Etiennette, 17-letniej Fabienne i 18-letniego Xaviera. Dodatkowo jego nowa partnerka jest matką czwórki dzieci z poprzednich związków. W rozmowie z Plejda.pl Wiśniewski zdradził, czy plotki o ciąży Poli to prawda.

Nie, niestety. Niestety, bo ja się dzieci nie boję - powiedział Michał Wiśniewski.

W tej samej rozmowie wokalista powiedział, że ma nadzieję, iż piąty ślub będzie jego ostatnim. Relacja z nową wybranką różni się od poprzednich. 

Generalnie myślę, że mój obecny związek ma szansę na to, by być tym już do końca. W końcu nie muszę się starać, by komuś zrobić dobrze na siłę, żeby kogoś uszczęśliwić. Zostawiam sobie moją własną przestrzeń, taki jest mój pomysł na ten związek i mam nadzieję, że nie będzie sytuacji pt. "dostajesz rolę", "dostajesz płytę". Z jednej strony ktoś powiedziałby "wow, on dba o partnerkę", ale my szanujemy tylko to, do czego sami dojdziemy - wyznał.

Mamy nadzieję, że Michał nareszcie odnalazł szczęście w miłości. 

Więcej o: