Siostra Roberta Lewandowskiego pokazała sesją zdjęciową, do której pozuje z mężem i synem. "Piękna mami"

Siostra Roberta Lewandowskiego spodziewa się drugiego dziecka. Milena pokazała duży brzuszek w pięknej sesji zdjęciowej.

Rodzina Roberta Lewandowskiego niebawem znów się powiększy. O ciąży jego siostry mówiono już dawno, jednak kobieta długo nie potwierdzała tych spekulacji. Pierwszy raz pokazała ciążowy brzuch z okazji Dnia Matki, a teraz Milena Lewandowska-Miros zdecydowała się pochwalić klimatycznymi zdjęciami z sesji zdjęciowej, do której pozowała z mężem i synem. Widać, że poród zbliża się wielkimi krokami!

Siostra Roberta Lewandowskiego pozuje z "dziećmi"

Mówi się, że każdy dorosły człowiek ma w sobie coś z dziecka. Tego samego zdania jest chyba Milena Lewandowska-Miros, która postanowiła uczcić dzień 1 czerwca na Instagramie, dodając rodzinne zdjęcia, na których widać syna Leona, męża Radosława oraz duży ciążowy brzuszek. Kobieta podpisała fotografie czułym zwrotem, zaliczając partnera do grona "ukochanych dzieci". 

Rodzinny portret z moimi kochanymi - czytamy na profilu siostry piłkarza.
 

Profesjonalna sesja zdjęciowa, która miała upamiętnić wspólne oczekiwanie na narodziny drugiego dziecka, bardzo przypadła do gustu internautom. Trzeba przyznać, że Milena prezentuje się pięknie i kwitnąco z ciążowymi krągłościami, zarówno w bieli, jak i czerni. Jasna kreacja dodaje jej lekkości i świeżości, a ciemna sukienka miała najwyraźniej wyszczuplić całą sylwetkę. 

Czarny wyszczupla - napisała rozbawiona Lewandowska-Miros.

Uwagę na zdjęciach zwraca również pięcioletni chrześniak Roberta, Leon, który ochoczo towarzyszy mamie podczas sesji. Efekt starań fotografa doceniła także Marta Glik, która nazwała Milenę "piękną mami". 

Jesteście ciekawi, jak na imię będzie mieć kolejny członek rodu Lewandowskich?

Zobacz wideo Jak Anna Lewandowska prezentowała się w ciąży? Była w świetnej formie!
Więcej o: