Radosław Majdan uczcił 42. urodziny Małgorzaty Rozenek zmysłowym zdjęciem i cytatem Lady Gagi. "Fantastyczni jesteście"

1. czerwca Małgorzata Rozenek obchodzi urodziny. W tym szczególnym dniu Radosław Majdan złożył jej życzenia na Instagramie.

1. czerwca, czyli Dzień Dziecka, to szczególnie ważny dzień dla Małgorzaty Rozenek. Nie tylko dlatego, że celebrytka jest szczęśliwą mamą dwóch synów Stanisława i Tadeusza. To właśnie dziś gwiazda obchodzi swoje 42. urodziny.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek podczas sesji z koniem. Porównała się do Beyonce

Swego czasu wokół wieku Małgorzaty Rozenek krążyło wiele plotek. Część internautów twierdziła, że gwiazda jest w rzeczywistości starsza, niż za jaką się podaje. "Perfekcyjna" cierpliwie dementowała krzywdzące ją insynuacje.

Podejrzewam, że wszystko zaczęło się od pomyłki w programie, w którym występowałam kilka lat temu jako gość. Podpisano mnie na tzw. belce: "Małgorzata Rozenek, 41 lat, zamiast 31 lat" - wytłumaczyła w wywiadzie dla "Party".

Małgorzata Rozenek skończyła 42 lata

Tegoroczne urodziny są wyjątkowe dla Małgorzaty Rozenek. To dlatego, że gwiazda jest w zaawansowanej ciąży i lada moment może urodzić trzeciego syna. Fani spekulują, że poród będzie miał miejsce właśnie w Dzień Dziecka. Perfekcyjna przyznała jednak, że wolałaby aby jej dziecko nie przyszło na świat 1. czerwca. Przeczytacie o tym TUTAJ.

Z okazji 42. urodzin Małgorzaty Rozenek Radosław Majdan złożył jej na Instagramie krótkie, ale bardzo wzruszające życzenia. Były bramkarz reprezentacji wrzucił na swój profil czarno-białe zdjęcie z żoną. W opisie wstawił cytat pochodzący z jednej z piosenek z filmu "Star is Born". Przypomnijmy, że w produkcje główne role grali Lady Gaga i Bradley Cooper.

Always remember us this way... Wszystkiego najlepszego Kochanie - dopisał.
 

W komentarzach pojawiły się zachwyty od internautów.

Cudowni...
Fantastyczni jesteście.
Zmysłowe zdjęcie - czytamy.

My również składamy serdeczne życzenia solenizantce!