Tatiana Okupnik o macierzyństwie z okazji Dnia Dziecka. "Żadne dziecko nie powinno spełniać ambicji swoich rodziców"

Tatiana Okupnik coraz częściej opowiada o życiu prywatnym. 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka dziecka, prawiła o wychowywaniu dzieci. Jej słowa powinien wziąć sobie do serca każdy rodzic.

Tatiana Okupnik do tej pory niezwykle strzegła prywatności. Po wylocie kilka lat temu do Stanów usnęła się w cień i nie walczyła o atencję w polskich mediach. Kilka tygodni temu zaczęła jednak publikować w sieci bardzo odważne nagrania, w których opowiadała o ciążowych doświadczeniach. Wyznała m.in, że miała problemy fizjologiczne po urodzeniu córki w 2016 roku i pomogła jej dopiero operacja, na którą zdecydowała się stosunkowo niedawno. Teraz zabrała głos w sprawie wychowywania dzieci.

Zobacz wideo Anna Kournikova i Enrique Iglesias pokazali bliźniaki. Lucy i Nicholas są już naprawdę duzi

Tatiana Okupnik składa życzenia z okazji Dnia Dziecka

W poniedziałek rano na Instagramie Okupnik pojawiło się prawie dziesięciominutowe nagranie, w którym wokalistka opowiada o macierzyństwie. Z okazji Dnia Dziecka zaapelowała do rodziców o mądre wychowywanie swoich pociech i nieplanowanie im życia według własnych upodobań.

W Dniu Dziecka chcę powiedzieć, że czuję, że żadne dziecko nikomu nie powinno niczego wynagradzać. Żadne dziecko nie powinno spełniać też ambicji swoich rodziców. Jeżeli można tak w ogóle powiedzieć, jedyną rolą dziecka jest po prostu być. My możemy jedynie obserwować, jak się rozwijają te odrębne istoty, jak pojawia się na świecie człowiek i jest. Wiecie, można mówić, że jest połączone, ale mam jednak uczucie, że to jest odrębna jednostka, która nie ma spełniać naszych oczekiwań, ani nie ma wynagradzać żadnego bólu. Ma po prostu być i się rozwijać jak najpiękniej - słyszymy.

Fani bardzo entuzjastycznie zareagowali na słowa Tatiany i przyznali jej rację. Cały materiał możecie obejrzeć TUTAJ. Przypomnijmy, Okupnik jest mamą czteroletniej Matyldy i dwuletniego Tymona. Ojcem dzieci jest mąż artystki, przyjaciel i wieloletni menadżer Marcina Gortata, Michał Micielski.

ZOBACZ TEŻ: Tatiana Okupnik szczerze o figurze po porodzie. "Ciągle próbuję dojść do formy". Pokazała, jak wygląda po porodzie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.