Robert Lewandowski świętuje z córkami Dzień Dziecka. Klara i Laura wtulają się mocno w tatę. "Moje największe szczęście"

Robert Lewandowski niedawno po raz drugi został ojcem, dlatego tegoroczny Dzień Dziecka jest dla niego szczególny. Święto maluchów uczcił udostępniając uroczy post na Instagramie. Pozuje do zdjęcia z wtulonymi w niego córkami.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski niespełna miesiąc temu zostali po raz drugi rodzicami. Popularna para często chwali się swoimi pociechami w mediach społecznościowych, choć do tej pory nie zdecydowała się na pełne pokazanie wizerunku córek. Tegoroczny Dzień Dziecka jest dla Lewandowskich szczególnie ważny, ponieważ świętują go podwójnie, w większym gronie, do którego dołączyła niedawno Laura. Sportowcy opublikowali na Instagramie piękne fotografie, na których czule tulą do siebie maluchy, jednak to post Roberta zrobił furorę w sieci. Piłkarz stwierdził, że dzieci są dla niego największym szczęściem. Uroczy widok!

Zobacz wideo Robert Lewandowski odkrył nowy talent? Zobaczcie, jak tańczy!

Robert Lewandowski w roli szczęśliwego ojca

Życie na świeczniku nie przeszkadza popularnemu piłkarzowi w tym, by jak najwięcej czasu poświęcać swojej rodzinie. Robert ostatnio wybrał się z żoną na romantyczną randkę, podczas której zakochani nie szczędzili sobie czułości. Teraz opublikował fotografię, na której widać, jak silna więź łączy go z malutkimi córkami. Laura i Klara, jak i inne dzieci, obchodzą dzisiaj szczególne święto, które Robert postanowił uczcić również w mediach społecznościowych. Dzień Dziecka w końcu jest tylko raz w roku! 

Moje dzieci, moje największe szczęście - napisał na swoim profilu sportowiec, dodając do krótkiego stwierdzenia emotikonę w kształcie serca. 
 

Pod postem Roberta pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, a fani piłkarza nie kryli rozczulenia na widok dziewczynek, które wtulone są w ramiona popularnego ojca. 

Idealna rodzina - wyznał jeden z internautów. 

Zgadzacie się z opinią użytkowników Instagrama, że Lewandowscy to wzór miłości?