Ciężarna Aleksandra Żebrowska pozuje w bikini. "Dzieci wolą, kiedy mam na sobie spodnie"

Michał Żebrowski i jego żona Aleksandra powoli szykują się do powitania na świecie kolejnego dziecka. Brzuszek kobiety wskazuje na to, że poród zbliża się coraz większymi krokami.

Aleksandra Żebrowska już niedługo urodzi kolejne, trzeci dziecko. Ciążowy brzuch żony Michała Żebrowskiego jest już bardzo duży i coraz trudniej go ukryć przed obserwatorami na Instagramie. Nic więc dziwnego, że kobieta ostatnio częściej chwali się swoimi krągłościami w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Aleksandra Żebrowska pozuje w bikini

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski są już małżeństwem od ponad dekady. Para doczekała się dwójki pociech, Franciszka i Henryka, a ich najstarszy syn skończył niedawno dziesięć lat. Na początku tego roku Ola poinformowała na swoim profilu na Instagramie, że jest w trzeciej ciąży, a niedługo potem udostępniła wideo, na którym po raz pierwszy pokazała zaokrąglony brzuszek.

Ostatnio Żebrowska po raz kolejny pochwaliła się ciążowymi krągłościami. Tym razem zapozowała do czarno-białego zdjęcia w samym bikini.

Moje dziecko woli, gdy nie noszę spodni, dwójka pozostałych woli, kiedy mam je na sobie... Jaki jest kompromis? - czytamy w opisie.
 

Najnowsza fotka Aleksandry Żebrowskiej zachwyciła jej obserwatorów. W komentarzach zaroiło się od miłych słów.

Uwielbiam Panią.
To jest bardzo nieprzyzwoite mieć tak idealna figurę! - czytamy pod fotką.

Nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest Aleksandra Żebrowska. Przypomnijmy, że tej wiosny urodzi też Małgorzata Rozenek. Z kolei w ostatnich tygodniach urodziły między innymi Anna Lewandowska i Marta Żmuda-Trzebiatowska. To się nazywa baby boom!