Paulina Krupińska wrzuciła do sieci zdjęcie dzieci patrzących na góry. W tle jest ktoś jeszcze. "Jego też nawet lubię"

Paulina Krupińska znów raczy fanów pięknymi widokami z gór. Na zdjęciu są jej dzieci. Dopiero później modelka zorientowała się, że przez przypadek w kadrze znalazł się także jej mąż, Sebastian Karpiel-Bułecka.

Niektóre gwiazdy, jak na przykład Małgorzata Rozenek dzielą się w sieci wieloma prywatnymi treściami. Są też takie, jak Paulina Krupińska, które robią to dość rzadko. Im bardziej prowadząca "Dzień Dobry TVN" chce strzec prywatności, tym zainteresowanie fanów i mediów jest większe. Każde zdjęcie jej dzieci, których twarzy oczywiście nie pokazuje, wzbudza niebywałe poruszenie. Nie inaczej stało się w przypadku najnowszego posta. Krajobraz piękny, pociechy urocze, a w tle domowy Sebastian.

Paulina Krupińska chwali się zdjęciem z dziećmi

Na Instagramie Miss Polonii 2012 pojawiła się fotografia z jej pociechami w roli głównej. Pięcioletnia Antonina i trzyletni Jędrzej stoją przy oknie i wpatrują się w górski krajobraz. Ujęciu towarzyszy opis.

Kocham wszystko na tym zdjęciu - napisała pierwotnie Krupińska.

Po chwili dostrzegła na zdjęciu jeszcze Sebastiana i dodała:

O, i jeszcze mąż się załapał. Jego też nawet lubię - żartowała.
 

Jak to najczęściej bywa w przypadku takich postów, fani nie kryli fascynacji. 

Łał! Jak w bajce... Ten widok i wspaniała rodzina.
Widok marzenie.

Ciężko się nie zgodzić. Przypomnijmy, Paulina mieszka na południu Polski już od przeszło pięciu lat. W 2014 roku poznała Sebastiana Karpiel-Bułeckę, którego poślubiła po czterech latach związku. Ich góralskie wesele było bardzo efektowne, a wśród gości pojawiła się między innymi Agnieszka Woźniak-Starak.

Zobacz wideo Paulina Krupińska pokazała, jak spędzała czas na początku pandemii

ZOBACZ TEŻ: Sebastian Karpiel-Bułecka zapozował na motocyklu w nietypowym stroju. Paulina Krupińska nie mogła powstrzymać się od komentarza