Izabela Janachowska ujawniła sposób na kryzys w związku w czasie izolacji. Szkoda, że nie jest dla każdego

Izabela Janachowska zdradza, jaki jest jest sposób na kryzysowe sytuacje w związku. Niestety, tylko bogaci mogą sobie na to pozwolić.

Izabela Janachowska jest znana jako ekspertka ślubna i prowadząca show, w których przygotowuje pary do ślubu. Najwyraźniej zna się jednak nie tylko na ślubnych kreacjach czy dekoracjach, ale i na relacjach damsko-męskich. Właśnie starała się to udowodnić, chwaląc się sposobem na kryzys w związku.

Zobacz: Izabela Janachowska świętuje Dzień Matki. Na nagraniu jej roczny synek wręczył uroczy prezent

Zobacz wideo Izabela Janachowska pokazała dziecko

Izabela Janachowska o sposobie na kryzys w związku

Gwiazda od lat jest żoną biznesmena Krzysztofa Jabłońskiego, z którym ma rocznego syna Christophera Alexandra. Teraz w rozmowie z "Faktem" zdradziła, że początkowo obawiała się, jak domowa izolacja wpłynie na jej relacje z mężem. Nie da się w końcu ukryć, że nie każda para jest w stanie wytrzymać ze sobą bez przerwy 24 godziny przez siedem dni w tygodniu. Izabela Janachowska zapoznała się nawet ze statystykami rozwodów, z których wynika, że pary rozstają się najczęściej po tym, jak spędziły razem więcej czasu niż na co dzień.

Okazuje się, że najwięcej wniosków rozwodowych składanych było po świętach Bożego Narodzenia, po Nowym Roku oraz po okresie wakacyjnym. Czyli wtedy, kiedy rodziny mniej pracują, a więcej czasu spędzają razem - powiedziała gwiazda.

Na szczęście Izabela Janachowska znalazła sposób na uratowanie małżeństwa i radzenie sobie z kryzysami.

Mnie i mojemu mężowi pomogło, że mamy naprawdę duże mieszkanie i nie siedzimy sobie na głowie. Mieliśmy ten komfort, że każde z nas, w każdej chwili może pójść do innego pomieszczenia – ujawniła Izabela Janachowska.

Nie da się ukryć, że brzmi to jak dobry sposób, ale nie dla każdego. Trzeba mieć naprawdę duże mieszkanie, żeby móc "ukryć się" przed domownikami.

Więcej o: