Zniecierpliwiona Małgorzata Rozenek odlicza dni do porodu. ''Czekamy, aż jaśnie pan mały Majdan sam zdecyduje''

Małgorzata Rozenek spodziewa się trzeciego dziecka. Gwiazda jest w zaawansowanej ciąży i nie ukrywa, że marzy o tym, by syn pojawił się już na świecie.

Małgorzata Rozenek z niecierpliwością oczekuje narodzin trzeciego dziecka. Gwiazda odlicza dni do porodu, który zbliża się wielkimi krokami. Nie ukrywa, że chciałaby, by syn pojawił się już na świecie. Wielokrotnie powtarzała, że ostatnie tygodnie w ciąży niesamowicie się wydłużają. Niedawno zdradziła, co najbardziej jej doskwiera.

Małgorzata Rozenek oczekuje narodzin dziecka

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan starali się o dziecko od kilku lat. ''Perfekcyjna'' poddała się kosztownej terapii hormonalnej i skorzystała z zabiegu in vitro. Po wielu próbach udało jej się zajść w upragnioną ciążę. Radosną nowiną podzieliła się z fanami w grudniu biegłego roku. Od tamtej pory wszystkie oczy skierowane są na nią. Dumna mama regularnie zamieszcza zdjęcia z ciążowym brzuchem i dzieli się ze światem swoim szczęściem. Okazuje się, że ciąża powoli daje się jej we znaki. Małgosia przyznała, że ciążowe dolegliwości mnożą się z dnia na dzień.

Małgosia pod koniec ciąży przybrała na wadze i nie ukrywa, że jest jej coraz ciężej. Marzy o tym, by już powitać na świecie synka. Na szczęście to ostatnia prosta, a już niedługo pojawi się nowy członek jej rodziny. Ostatnie chwile wykorzystała na aranżację dziecięcego pokoju. Niedawno pochwaliła się, jak Radek montował łóżeczko dla dziecko, a całość zrelacjonowała na Instagramie. Możecie o tym przeczytać TUTAJ.

Post spotkał się z wielkim zainteresowaniem ze strony fanów, a pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy. Obserwatorzy zastanawiali się, kiedy maluch pojawi się na świecie. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Małgosi.

Czekamy, aż jaśnie pan mały Majdan sam zdecyduje. Ja od trzech dni jestem już w godzinie zero i nie ukrywam, że chciałabym już - napisała.

Małgorzata Rozenek oczekuje narodzin synaMałgorzata Rozenek oczekuje narodzin syna screen z Instagram @m_rozenek

Mamy nadzieję, że już niedługo pojawi się na świecie Radek Junior. Redakcja Plotka czeka na szczęśliwą nowinę i życzymy mamie dużo cierpliwości!

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka: "Jak jesteś z czegoś dumny, masz ochotę się tym chwalić"