Katarzyna Glinka zachwala późne macierzyństwo. "Daję sobie prawo do tego, że nie wszystko musi przebiegać perfekcyjnie"

Katarzyna Glinka powitała na świecie swoje drugie dziecko. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z synkiem i zachwalała późne macierzyństwo.

Katarzyna Glinka dość późno urodziła drugie dziecko. Leo jest owocem związku aktorki z Jarosławem Bienieckim. Gwiazda "Barw szczęścia" zamieściła ostatnio na Instagramie post, w którym chwali późne macierzyństwo. 

ZOBACZ: Katarzyna Glinka opublikowała zdjęcie syna, a fani są jednogłośni: Usteczka po mamie

Zobacz wideo Katarzyna Glinka o swojej ciąży. "Nie ma tu żadnej sensacji"

Katarzyna Glinka o późnym macierzyństwie

Aktorka opublikowała zdjęcie z Leo, którego trzyma w objęciach. W opisie publikacji podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat roli mamy. Glinka ma 43 lata, dlatego dość późno zdecydowała się na posiadanie drugiego dziecka. Stwierdziła, że dzięki nabytemu doświadczeniu ufa swojej intuicji. 

Zalety dojrzałego macierzyństwa przede wszystkim spokój, jaki odczuwam kiedy zajmuję się Leo. Brak wyrzutów sumienia, kiedy potrzebuję zrobić coś dla siebie. Pielęgnuję każdą chwilę bo wiem, że czas szybko leci i nie narzekam. Nie przejmuję się aż tak bardzo, tym co piszą w poradnikach i tym jak się "powinno" postępować. Mam do siebie duże zaufanie - napisała Katarzyna Glinka na Instagramie.

Gwiazda wyznała, że "odpuściła sobie" i dzięki temu odczuwa większy spokój. 

Daję sobie prawo do tego, że nie wszystko musi przebiegać perfekcyjnie. Kiedy młody śpi, czytam - a nie sprzątam i piorę w domu. Może nie ma idealnego porządku, za to ja mam w sobie większy spokój. Czuję, że to jest mój/nasz dobry czas. Za niczym już nie gonię, nie mam poczucia, że coś mi ucieka, że coś stracę... Jest po prostu dobrze - stwierdziła aktorka.
 

Pod publikacją znalazło się sporo komentarzy, w których fanki przyznały rację aktorce i dzieliły się swoimi doświadczeniami.  

Bardzo trafnie napisane. Jestem w ostatnich tygodniach ciąży i mam takie same odczucia. Już podejście do samej ciąży jest zupełnie inne u mnie po 16 latach różnicy.
Cudowny wpis. Mam podobnie. Najważniejszy jest spokój i szczęście.
Potraktuję ten wpis, jako dobra radę dla siebie, jako przyszłej mamy - pisały internautki.

Katarzyna Glinka pierwsze dziecko urodziła w wieku 35 lat. Wychowuje 8-letniego Filipa, który jest owocem związku aktorki z byłym mężem Przemysławem Gołdoniem.