Sharon Stone pozuje w bikini nad basenem. Uwierzycie, że aktorka ma 62 lata? "Udowadniasz, że starzenie może być świetne"

Sharon Stone wrzuciła do sieci zdjęcia, na których opala się nad basenem. Przy okazji gwiazda prezentuje nienaganną figurę. Nie wygląda na swoje lata.

Sharon Stone jest jedną z najbardziej znanych aktorek Hollywood. Na ekranie możemy ją podziwiać już od 40 lat! Chociaż czas leci, to uroda gwiazdy wydaje się nie przemijać. Dowodem na to są ostatnie zdjęcia udostępnione na Instagramie. Sharon Stone prezentuje na nich nienaganną figurę i naprawdę trudno uwierzyć, że ma już 62 lata!

Zobacz wideo Jak gwiazdy spędzają wakacje?

Sharon Stone pozuje w bikini

Sharon Stone jest jedną z tych aktorek, które starzeją się z prawdziwą klasą. Gwiazda nie uległa presji środowiska i w przeciwieństwie do wielu koleżanek z branży, nadal przypomina siebie. Pomimo jednak tego, że nie wstrzykuje w swoją twarz botoksu ani nie poddaje się operacjom plastycznym, wciąż prezentuje się fenomenalnie, a co najważniejsze - naturalnie.

 

Ostatnio aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcia z relaksu nad basenem, a przy okazji pochwaliła się sylwetką. Podczas tego słonecznego dnia gwiazda spędzała czas w gronie przyjaciół oraz ukochanego psa. Trzeba przyznać, że Sharon Stone wciąż zachwyca figurą!

 

Obserwatorzy Sharon nie szczędzili jej komplementów. Fani doceniają, że aktorka pokazuje swoje naturalne, a przez to piękne ciało.

Co za ciało! Sharon, wyglądasz doskonale.
Dziękuję, że pokazujesz prawdziwą siebie. Jesteś nadal tak bardzo piękna!
Udowadniasz, że starzenie może być świetne! - czytamy w komentarzach.

Plotek również gratuluje fenomenalnej figury!

Polecamy: Sharon Stone 60. urodziny świętowała w ramionach młodszego kochanka. W bikini!