Ona urodziła się jako mężczyzna, a on jako kobieta. Teraz spodziewają się dziecka, które urodzi on

Transpłciowa modelka Danna Sultana oraz jej chłopak Esteban Landrau spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Kobieta podzieliła się zdjęciem, na którym widać brzuch jej chłopaka w ósmym miesiącu ciąży.

Danna Sultana i Esteban Landrau tworzą bardzo niecodzienną i intrygującą parę. Ona bowiem urodziła się jako mężczyzna, a on jako kobieta. Oboje poczuli, że źle czują się w swoich ciałach i postanowili identyfikować się z płcią przeciwną. Stworzyli udany związek i wszystko wskazuje na to, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Para spodziewa się dziecka, a na ich kanałach społecznościowych możemy podejrzeć zdjęcia Estabana w ósmym miesiącu ciąży.

Mężczyzna, który urodził się jako kobieta, spodziewa się dziecka

Tego raczej nikt się nie spodziewał! Kilka tygodni temu Danna i Estaban ogłosili, że spodziewają się dziecka. Największym zaskoczeniem może być fakt, że to właśnie Estaban urodzi ich pierwszą pociechę. Jak podają lokalne media, poczęli dziecko naturalnym sposobem, ponieważ oboje zachowali swoje organy płciowe.

Kilka dni temu na instagramowym profilu transpłciowej modelki pojawiło się wspólne zdjęcie pary. Danna dotyka brzucha swojego chłopaka, który jest już w ósmym miesiącu ciąży. Oboje wyglądają na bardzo szczęśliwych.

Ósmy miesiąc - napisała w opisie posta.
 

Pod zdjęciem pojawiło się oczywiście mnóstwo komentarzy. Wiele z nich było pozytywnych i widać, że internauci cieszą się z tak radosnej nowiny.

Jesteście bardzo piękni i dodajecie odwagi tysiącom par trans.
Piękna para, nigdy nie przestanę życzyć Wam błogosławieństwa.
Tworzy się historia Kolumbii. Trzymam za Was kciuki i jestem z Wami całym sercem - pisali.

Para zdradziła, że nazwie swoje dziecko Ariel. A Wy, słyszeliście kiedyś o tej parze?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.