Jakob Kosel gościem czwartego odcinka "MTV Cribs". Jak wygląda domowa sala treningowa modela? [TYLKO U NAS]

Jakob Kosel pokazał mieszkanie w czwartym odcinku "MTV Cribs".

Jakob Kosel dał poznać się szerszej publiczności dzięki udziałowi w piątej edycji "Top Model" w 2015 roku. Celebryta dotarł aż do finału, w którym przegrał z Karoliną Pisarek i triumfatorem, Radkiem Pestką. Ostatnio w mediach było o nim głośno za sprawą partnerki, którą w końcu zdecydował się przedstawić światu. Już w czwartek natomiast wystąpi w nowym odcinku "MTV Cribs".

Zobacz wideo

Jakob Kosel w "MTV Cribs"

W czwartym odcinku programu widzowie odwiedzą wyjątkową willę przystojnego modela! Jakob opowie o odkrytym niedawno talencie do robienia masła, pokaże swoją prywatną aptekę oraz salę treningową. Zdradzi również przepis na udaną bezę i wyjaśni swoje podejście do robienia prania. Kamera MTV odwiedzi także niezwykłą oranżerię z historią oraz stajnię konia Azora! Tego nie można przegapić!

 

"MTV Cribs" powróciło!

Format "MTV Cribs" zadebiutował na kanale MTV w 2000 roku w Stanach Zjednoczonych. W ciągu 19 zrealizowanych sezonów w programie pojawiły się największe światowe gwiazdy, w tym Mariah Carey, 50 Cent, Robbie Williams, Moby, Snoop Dogg, Pamela Anderson, Missy Elliot czy Hugh Hefner. W polskiej edycji, emitowanej w latach 2008-2011, kamery MTV odwiedziły domy takich gwiazd, jak Doda, Natalia Kukulska, Anna Wyszkoni, Patrycja Kazadi, Marysia Sadowska, Ewa Farna, Muniek Staszczyk, Peja, Mariusz Czerkawski czy Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

Program dostępny będzie na kanale MTV Polska na YouTube. Premierowe odcinki publikowane są we wtorki i czwartki.

Więcej o: