Chrissy Teigen kończy z wysłużonymi implantami piersi. ''Chcę położyć się na brzuchu. Bez olbrzymów''

Chrissy Teigen podjęła ważną decyzję. Modelka po kilkunastu latach kariery i urodzeniu dwójki dzieci zdecydowała, że usuwa implanty biustu. Jej zdaniem przynoszą one więcej szkody niż korzyści.

Chrissy Teigen przez lata była posiadaczką sztucznego biustu. Niedawno modelka wyznała, że chce zrezygnować z implantów i w tym celu podda się operacji. Informację na ten temat zamieściła w mediach społecznościowych. Zdradziła również, co skłoniło ją do tej decyzji.

Zobacz wideo Gwiazdy zostają w domu i pokazują się w naturalnych wersjach

Chrissy Teigen pozbywa się implantów

Gwiazdy często poprawiają urodę, co pomaga im się wyleczyć z kompleksów i sprawia, że czują się atrakcyjniej. Okazuje się, że ingerencja chirurgiczna ma również drugą stronę medalu. Chrissy Teigen, żona Johna Legenda, kilkanaście lat temu zdecydowała się na operację powiększania biustu, jednak niedawno zdecydowała, że pozbędzie się implantów. Modelka wyznała, że sztuczny biust utrudnia jej codzienne funkcjonowanie i jest źródłem wielu problemów. Przed operacją musiała przejść testy na koronawirusa, czym pochwaliła się w sieci. Teraz wyjaśniła całą sytuację na Instagramie, by wielbiciele przestali się niepokoić.

Niedawno pokazałam wam, że przeszłam test na koronawirusa, bo niedługo będę miała operację. Wielu z was jest ciekawych, co się stało, więc uznałam, że powiem wam tutaj: pozbywam się implantów! Świetnie mi służyły przez wiele lat, ale mam dość. Chciałabym móc dopiąć się w sukience o moim rozmiarze i komfortowo leżeć na brzuchu. Nic wielkiego! Nie musicie się martwić, wszystko jest dobrze. Wciąż będę miała piersi, ale będą się składały wyłącznie z tłuszczu. Durny, cudowny worek tłuszczu - napisała pod postem.
Zrobiłam je, kiedy miałam 20 lat, żeby lepiej wyglądać w strojach kąpielowych. Kiedy masz dzieci, myślisz więcej o ryzyku związanym z operacją i dochodzisz do wniosku, że nie chcesz zginąć przez głupie implanty - dodała.
 

Chrissy wyjaśniła, że implanty pomogły jej w rozwoju kariery, jednak z biegiem lat zmieniła podejście do operacji plastycznych. Wyjaśniła, że dużo poważniej podchodzi do kwestii zdrowotnych. Posiadanie implantów zwiększa ryzyko zachorowania na raka piersi, a modelka nie chce ryzykować zwłaszcza teraz, gdy jest mamą

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.