Anna Lewandowska w ścisłej czołówce najgorętszych WAGS zestawieniu "The Sun". Pokonała inną piękną Polkę

Anna Lewandowska znalazła się w rankingu stworzonym przez "The Sun", który zestawił najgorętsze WAGS Bayernu Monachium. Tabloid przyjrzał się partnerkom piłkarzy.

Partnerki piłkarzy budzą zainteresowanie na całym świecie. Brytyjski tabloid wziął pod lupę WAGS zawodników Bayernu Monachium. Zestawienie otworzyła Anna Lewandowska.

ZOBACZ: Anna Lewandowska chwali się odsłoniętym brzuchem 17 dni po porodzie. "Mam nadzieję, że mi się to udało"

Zobacz wideo Anna Lewandowska w błyszczącej kreacji na firmowej wigilii

Anna Lewandowska w rankingu najgorętszych WAGS

Na stronie internetowej magazynu "The Sun" opublikowano zestawienie partnerek piłkarzy Bayernu Monachium. Dziennikarze sprawdzili, czym zajmują się ukochane zawodników. 

Gwiazdy Bundesligi mają u boku dopingujące je partnerki: w tym wspaniałą dietetyczkę czy właścicielkę hotelu - czytamy na początku zestawienia.

Zestawienie otworzyła żona Roberta Lewandowskiego, która podobnie jak najlepszy strzelec niemieckiego klubu z Monachium zawodowo zajmuje się sportem. Autorzy rankingu docenili wkład Ani w rozwój zawodnika Bayernu.

Podobnie jak mąż, jest doskonałą sportsmenką. Zdobyła 29 medali w karate. W ostatnich latach zwracała uwagę na zdrowie oraz odżywianie. Ma własny blog, a także linię produktów spożywczych. Pomogła także Robertowi osiągnąć szczyt sprawności fizycznej, modyfikując jego dietę. To poprawiło jego wyniki na boisku - piszą o Annie Lewandowskiej w "The Sun".

W zestawieniu zabrakło się nazwiska innej Polki, która jest związana z piłkarzem Bayernu Monachium. Mowa o 25-letniej Katarzynie Lenhardt, która jest w związku z obrońcą Jeomem Boatengiem.

 

Polka dołączyła niedawno do grona WAGS, a jeszcze jako 16-latka wzięła udział w niemieckiej wersji programu "Top Model". Udało jej się wówczas dotrzeć do ścisłego finału.

ZOBACZ TEŻ: Polska modelka ma romans z niemieckim piłkarzem. To kumpel Lewandowskiego z Bayernu Monachium. Zakochani powitali nowy rok w Dubaju

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.