Uwielbiana gwiazda jest w zaawansowanej ciąży. Pochwaliła się zdjęciami z dużym brzuchem. Poród tuż-tuż

Baby boom rozkręcił się na dobre. W tym roku sporo gwiazd przywitało na świecie dzieci, a wciąż wiele z nich oczekuje na narodziny maluchów. Wśród nich jest popularna piosenkarka.

Ciara już niedługo przywita na świecie trzecie dziecko. Amerykańska piosenkarka pod koniec stycznia podzieliła się radosną nowiną na Instagramie, publikując zdjęcie w czerwonym bikini. Wszystko wskazuje na to, że poród zbliża się wielkimi krokami, bo brzuch artystki jest coraz większy. Dumna mama zaprezentowała go w mediach społecznościowych. Piękna?

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci

Ciara chwali się dużym ciążowym brzuchem

Ciara od kilku lat związana jest ze sportowcem, Russelem Wilsonem. Początkowo ukrywali związek przed mediami i długo nie pokazywali się razem publicznie. W 2016 roku para stanęła na ślubnym kobiercu, jednak świat dowiedział się o tym dopiero kilka dni po ceremonii. Owocem ich miłości jest córka Sienna, która urodziła się w 2017 roku. Ciara ma również syna z poprzedniego związku z raperem Future. Niedługo na świat przyjdzie jej trzecie dziecko. Patrząc na brzuch piosenkarki można stwierdzić, że ciąża jest już w zaawansowanym stadium. 

Piosenkarka wielokrotnie podkreślała, że macierzyństwo zmieniło ją jako kobietę. Nabrała jeszcze większej pewności siebie i przeświadczenia, że poradzi sobie w każdej sytuacji. Nic dziwnego, że z taką dumą prezentuje ciążowe krągłości. Spójrzcie sami.

Gwiazda pozuje na tarasie. Ma na sobie obcisły czarny top i krótkie getry. Cała uwaga skupia się wyłącznie na brzuchu. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Obserwatorzy docenili jej urodę i przyznali, że wygląda bardzo świeżo i promiennie. 

Piękna mama.
Cieszę się twoim szczęściem. Wyglądasz świetnie!
Promieniejesz w ciąży - czytamy w komentarzach.

Wygląda na to, że ciąża służy piosenkarce, bo wygląda przepięknie. 

Więcej o: