"Ślub od pierwszego wejrzenia". Krzysztof wystąpił z żoną w "DDTVN". Teraz komentuje wywiad. Przekomarzali się na planie

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Krzysztof i Paulina pojawili się w "Dzień dobry TVN". Przyszły tata poinformował fanów na Instagramie o materiale i wyznał prawdę o nagraniu. Z godzinnej "spowiedzi" wyemitowano jedynie pięć minut.

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zyskują sympatię nie tylko widzów przed telewizorami, ale i internautów w sieci - zwłaszcza Ci, którzy w programie znaleźli drugą połówkę. Należą do nich między innymi Krzysztof Zrobek i Paulina Brzoza. Para przygotowuje się właśnie do najważniejszych ról w życiu - ojca i matki. Ostatnio byli gwiazdami materiału "Dzień dobry TVN", podczas którego opowiedzieli o swojej relacji.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Krzysztof komentuje materiał wyemitowany w "Dzień dobry TVN"

Zakochani nie ukrywają, że zdarzają im kłótnie. Krzysztof wyznał na przykład, że często miał ochotę wyprowadzić się z domu. 

Staramy się mniej walczyć, starać się, żeby było wszystko dobrze, no ale wychodzi jak wychodzi.

Po emisji postanowił pochwalić się w siedzi opisywanym wyżej materiałem. W opisie zaznaczył, że nagrania trwały godzinę, a w TVN-ie pokazano jedynie ich krótki fragment. Dodał jednak, że cieszy się z końcowego efektu, ponieważ światła dziennego nie ujrzały sprzeczki z Pauliną na planie.

Dzięki uprzejmości "Dzień Dobry TVN" urywek wywiadu, który oczywiście znajdziecie na stronie z pełnym wywiadem. W sumie z godzinnej spowiedzi stał się konkretnie pięciominutowym skrótem. Z jednej strony cieszymy się, iż nie było więcej informacji i przekomarzania się nawet podczas wywiadu. Serdecznie jeszcze raz dziękujemy za masę miłych wiadomości i wpisów z Waszej strony.
 

Pod postem nie zabrakło miłych komentarzy. Fani życzyli parze szczęścia, zdrowia i pisali, że są ulubionymi uczestnikami telewizyjnego show.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia" - Które pary zdecydowały się na rozstanie?

ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza zdradza, czy Oliwia już urodziła. "Co za emocje!"